Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan kell kis bohóccal nagy...

Hogyan kell kis bohóccal nagy cirkuszt csinálni?

Figyelt kérdés

Nincs nagy péniszem és még szűz vagyok. Konkrétan 12-14 cm hosszú és olyan 3,5 cm vastag lehet.


20+ fölött vagyok, nagyobb már nem lesz.


Nem azt szeretném megkérdezni, hogy ez kicsi-e mert ilyen kérdésből már millió van és már eljutottam odáig, hogy tudom, hogy az átlagnál kisebb mérettel rendelkezem hanem azt, hogy hogyan használjam? Hogyan tudok ezzel boldoggá tenni egy olyan nőt aki mondjuk tudja, hogy ekkora a péniszem, tudja, hogy szűz vagyok és mégis úgy dönt, hogy lefekszik velem?


Szeretném ha élvezné a partnerem az együttléteket és kb. bele halnék ha emiatt hagyna el mert nem tud eljutni az orgazmusig velem. Nem szeretném ha csak akkor lenne orgazmusa ha kinyalom vagy megujjazom.


Segítsetek légyszíves!


Hogyan kell kis bohóccal nagy cirkuszt csinálni?


Kérlek ne azt írjátok, hogy valakinek így jó, valakinek úgy jó hanem konkrétan, hogy kinek mi a jó.


Kérlek azt se írjátok, hogy majd gyakorlat teszi a mestert meg azt se, hogy majd kitapasztaljátok.


Tudom, hogy ez nagyon összetett dolog, de mit csináljak és mit ne csináljak az első alkalommal?


Biztos bénázni fogok hiszen az első lesz, de azért nem mindegy, hogy mennyit és még akár élvezhetnénk is a tanácsaitokkal.


Biztos vannak olyan dolgok/pózok/helyzetek ami a legtöbb nőnek tetszik és ami ajánlott is kisebb mérethez.


Mivel még óvszer se volt a kezemben, erre is kíváncsi lennék, hogy milyet vegyek és az első alkalomkor szokás-e egyáltalán használni vagy inkább anélkül?


Köszönöm a felvilágosítást! :)



2013. okt. 26. 17:41
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
És még büszke is rá, hogy kell neki a nagy fax:D
2013. okt. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Ahogy írtad is, próbáld meg elfogadni így magad, ne foglalkozz a dologgal, ne rágódj ezen. Nem vagy semmivel sem csökkentebb értékű ember.

Nem hiszem, ha összeismerkedsz egy nővel, azzal kezdené, hogy benyúl a gatyádba,-"Jó, rendben lesz, barátkozhatunk"-vagy hasonlót mondana. Beléd lesz szerelmes, nem a szerszámodba.

A válaszaidból kiderült, hogy van munkahelyed, ez manapság nagy szó. Nekem hiába is lenne nagy, mivel alkalmi munkából "élek" (szakma, mellette két diploma), egy nőhöz sem merek odamenni, nem merek ismerkedni. Szerintem sokkal előbb lesz barátnőd, mint nekem.

Fel a fejjel, na agyalj ezen, nézd a dolgok jobbik oldalát!

2013. okt. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Nekem is akkora van s eddig nem volt probléma. Barátnőmnek is megfelel, és simán eljuttatom azzal a csúcsig, nem csak speciális pózokkal. Persze vannak külön ekkora szerszámhoz való pozitúrák, amik segítenek abban, hogy a lány úgy érezze teletömted. pl kutyapóz, vagy amikor a lánynak összezárod a lábait és a nyakadba rakod őket, kezeidet a vállára támasztod és jól megtömöd mint egy légkalapács. ezzel úgy érzi hogy teljesen kitöltöd. mondjuk a lányok a kutyapózt nem nagyon csipázzák, mert olyan személytelen lessz tőle a szex. szóval ne félj, nem lessz gond a méreteddel. plusz még ott van az is, hogy a nagy farokkal ellentétben ,ezt legalább tövig nyomhatod, meg még az anál is dolgokban is könnyebben érvényesülsz. szóval hajrá! szerezz egy nőt, azt tömd meg mint a hurkát, vagy a libát :D
2013. okt. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Ne lógasd a fejed, nem gáz a méreted, az átlagba belefér. Most orvosilag nem írom le hogy miért is elég a péniszed hossza, de megnyugodhatsz, lesz normális szexuális életed. Testalkatodat nem tudom hogy milyen, ha kövér vagy valamennyire akkor a hasfalad alsó részén felgyülemlett zsírréteg miatt kisebbnek "látszik" a péniszed, ez akár 1-2-3 cm-t is felfoghat a testen kivűl érő részből. Ha ílyen helyzetben vagy, akkor ajánlom hogy kicsit dobj le a súlyodból, önbizalmat fog adni. hajrá

39-es, alaposan kilehetsz fugázva :) van egy csoporttársam itt az orvosin, kenyai és 28 cm körüli pénisze van, gyere össze vele :)

2013. nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Nekem is kb ilyen méretem van és én sem voltam boldog emiatt. A barátnőm volt már nagyobbal, meg is lepődött először, de mindent megtett, hogy neki is jó legyen. Annyira jött be neki, hogy összeházasodtunk és 3 gyermekünk van.
2013. dec. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Szerintem a nagy farkú pasik is tudják, hogy az olyan lányok akik a farkuk mérete miatt vannak együtt a barátjukkal olcsó, felszínes kis ribik. Csak mivel ők ki tudják használni őket szexuálisan nem hangoztatják ezt a véleményüket.
2013. dec. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

nekem 14 cm hosszú és igen ez kicsi.


16-17-18 cm az átlag

2014. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!