Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért csináltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért csináltok ekkora cirkuszt egy megcsalásból? Ha iszlám országba születtetek volna, mit szólnátok a férjetek többnejűségéhez?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 16:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%
Azért mert a paszik nagy köcögök ám! A f@szom kivan velük, hogy így kib@sznak velem. Ész nem vagyok iszlám, meg cicka g*ci szem, és ezért utálom, ha megcalnak :S
2010. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Te hülye vagy.

Mert a megcsalás fáj. Majd ha egyszer szerelmes leszel és téged is megcsalnak, rájössz milyen szar érzés. De nehogy nagy ügyet csinálj belőle!!! idióta

2010. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%

az írásodból ítélve fiú vagy.

neked hogy tetszene ha a barátnődet más is kényeztetné?

szerintem ennyi a kérdésedre a válasz...

26/f

2010. jan. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Te egy nőgyűlölő f.aszfej vagy, s.eggfej!! És nyíltan is csinálod. Mit szólnánk? Valószínűleg semmit,mert ott nincs szavuk a nőknek. De szerencsére ide születtem,itt más a törvény, és más az életszemlélet, a nőkkel szembeni bánásmód is. Hála az égnek. De úgy látom vannak még hozzád hasonló parasztok. Remélem egyszer egy olyan nő fog téged is megcsalni, akit igazán szeretsz, és úgy fogsz szenvedni, mint a kutya!! Még akkor is ha nem fogod bevallani, mert gyáva vagy, és önző..
2010. jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém pont így gondolkozott vagy három évig. Egy kapcsolata sem tartott egy-két hónapnál tovább, mindig ő lépett félre. Aztán hirtelen szerelmes lett. 8 hónapig tűrte, hogy a lány lenézi, kihasználja, megcsalja. Most bezzeg összetört a szíve. Hát sajnálom, de most legalább megtudja, hogy azok a lányok mit éreztek, akiket ő használt ki.
2010. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Én nem bírnám ki egy iszlám országba. Mármint ÉN így... De ha ott születtem volna, akkor az lenne a normális számomra, meg számukra is ez a megszokott, ezért ők nem akadnak ki rajta. Én viszont itt születtem Európában,(nem tudom, te hogy vagy vele), és vannak jogaim, tehát jogom van elküldeni a halál f*szára az olyan szemét geny*kat, mint Te. (Szerencsére még sose csaltak meg, de biztos nem hallana felőlem többé az illető).
2010. jan. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Iszlám országban is megcsalás, ha a férj nem a feleségéhez megy.

Másrészt a feleségek sokszor nehezen tűrik egymást (hogy finoman fogalmazzak).

Harmadrészt ma már ott is tilos a többnejűség.


Amúgy, hogy miért van cirkusz a megcsalásból? Azért, mert régen a gyerek felnevelése akkora erőfeszítés volt, hogy mindenképpen kellett hozzá a férfi. Az egész férfi, nem csak egy része. Ezért alakultak át a nők az élővilágban szinte egyedül olyanra, hogy terhesen is képesek szeretkezni.

Teljesen egyértelmű, hogy ezek után el is várják a férfiaktól, hogy az energiájukat csak a családjukra szánják.

2010. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Remélem te nem fogsz szaporodni gy*kér...
2010. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha te iszlám országba születtél volna, akkor sem így nyilatkoznál, mert megcsalás ott is van. Van több nejűség is, de az azt jelenti, hogy mindegyik feleségről (mert el kell őket venni) egyenlően kell szeretni és ellátni, mindről ugyanúgy köteles gondoskodni, a legkívánatosabb az, ha mindet külön házba el tudja helyezni. Így is kéne? Vagy csak a kufirc különféle nőkkel? Mert azt nem lehet ám ott sem. Egyes ilyen arab országokban ha a házasságon kívül kefél némelyik fél, akkor a házastársa lelőheti. Nem csak a pasi a nőt, a feleség is a férjét.
2010. jan. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
83%
ez de egy fasz... csaljanak meg egyszer ha nagyon szerelmes leszel azt megtod te barom
2010. ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!