Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért csináltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért csináltok ekkora cirkuszt egy megcsalásból? Ha iszlám országba születtetek volna, mit szólnátok a férjetek többnejűségéhez?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 16:23
1 2
 11/20 anonim válasza:
67%

„Ha valaki férjes nővel házasságtörést követ el, mégpedig: aki embertársának feleségével házasságtörést követ el, az halállal lakol: ő is, bűntársa is.” (Leviták könyve, 20:10)


„Ha egy férfi és egy nő paráználkodik, mindegyiküket száz korbácsütéssel korbácsoljátok meg! És Allah vallására való tekintettel ne fogjon el titeket könyörület irántuk, ha hisztek Allahban és a Végső napban! És a büntetésnél jelen kell lenni a hívők egy csoportjának.” (Korán 24:2)


„Ha rajtakapnak valamely férfit, hogy férjes asszonnyal hál, mindketten haljanak meg, a férfi is, aki együtthált az asszonnyal, meg az asszony is. Irtsd ki, ami gonosz Izraelből! (Második Törvénykönyv, 22:22)


Ezek után menj oda házasságot törni nyugodtan:D

te paaaaaaaarasz:D

2010. máj. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Őszinte kérdésedre itt az őszinte válasz:


1. Nem iszlám országban vagyunk.


2. Mert a nőknek vannak érzelmeik és rohadtul tud fájni, hogy az, akihez mi hűségesek vagyunk, főzünk-mosunk-takarítunk rá és a szexben is mindent megkapnak, egyszer csak mellékúr.


3. És szerintem ez nem cirkusz, hanem a teljesen jogosan érzett csalódottság kinyilvánítása.


De hogy legyen ellenpélda is, leírom a saját sztorimat: 5 évig voltam az exemmel, és az 5 év alatt 6X csalt meg és amiről még nem tudok. És képzeld, egyszer sem cirkuszoltam! Egyszer nem rendeztem jelenetet, nem sírtam, nem duzzogtam, hanem belül, némán szenvedtem és reménykedtem, hogy egyszer csak megváltozik a pasim.


25/L

2010. okt. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
95%
Hát igazából ugyanezt a kérdést sok pasinak is fel lehetne tenni. A megcsalásból mindenki cirkuszt csinál mert fáj. Fáj ha megbántanak, ha elárulnak, ha éreztetik veled hogy nem vagy elég jó. Nem csak nők, hanem a férfiak is így éreznek...kivéve persze az érzéketlen tuskók, mint amilyen te is lehetsz
2010. okt. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
97%

Többférjűség is van. :)

Te mit szólnál, ha csak "egy férj" lennél a sok közül?


És ahogy már előttem leírták, ha őszintén, tiszta szívből szeretsz valakit, akkor nagyon tud fájni, másrészt átb*sznak, csalódsz, és csalódni iszonyatos érzés, sőt, utána megbízni sem tudsz majd egykönnyen az emberekben...


Kívánom neked, kedves kérdező, hogy szeress bele egy lánya, legyél szerelmes, úgy igazán... és ejtsen pofára!


Gyökér...

2010. okt. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha iszlámok lennénk azt szoktuk volna meg és az lenne a természetes,

2. Azért nagy ügy mert képzeld csak el ' van egy barátnőd akit nagyon szeretsz, együtt vagytok, keféltek, és egyszer látod másik pasival kefélni' jólesne??

Nahát ezért!

2010. okt. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mert aki szeret és próbál mindent megtenni a párja szeretettéért, és közben meg az a hála h. megcsalják és minden felesleges volt amit tett és akkor úgy érzi h. ő kevés és felesleges, h. senkinek sem fontos.Cirkusz akkor van ha a megcsaló(legyen az fiú vagy lány), eljátsza h. szereti a párját, miközben a háta mögött megcsalja, nem feltétlenül a megcsalás a cirkusz okozója, hanem a hazugság.Mert ha volt olyan bárot h. megcsaljon,akkor iárt nem tudott őszéntén elém állni és bevallani h. édes nem akarlak, nem te kellessz,hanem az a másik.Ha pedig a másik iránt is csak szex van,akkor pedig ne áradozzon h. így szeret úgy szeret,mert az hazugság és rabolja a fiatalságomat.Az övével azt csinál amit akar,de az én időmet ne rabolja azzal h. azt hiteti el velem h. őz az igazi és vele akarom leélni az életem, miközben lehet h. egy tuskó és valahol máshol ott vár az a normális ember aki tényleg megérdemel és én is fontosnak érzem magam mellette.
2010. okt. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%

A kérdezőt miért nem lehet lepontozni?

"Szerinted ez a kérdés nem hasznos."

2010. okt. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
29%
Pár ember hozzászólása értékes volt. Összesen három emberé. A többi egy f*sz. A kérdező csak kérdezett. Nem kell vádaskodni. Annyira gusztustalan némelyik ember. De gondolom prkeresésnél simán beírjátok a jó modort, a kedvességet mi? Hazug g*cik.
2010. okt. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem vagyok féltékeny típus, csak nem szeretem, ha hozzányúlnak ahhoz, ami az enyém.


Ha oda születtem volna, abba a közegbe, kultúrába szocializálódtam volna, felesleges találgatni, gondolkodni azon, mi lett volna, ha.


A kérdésedre a válasz egyszerű: mert világ életünkben azt hallottuk, hogy az az ember, akivel együtt vagyunk, az hűségre köteles, azért cirkuszolunk mi nők és cirkuszolnak a normálisan szocializálódott férfiak, mert számukra is a monogám kapcsolat volt a példa.

Magyarországon ez a normális.

2010. okt. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
En soha nem csinaltam cirkuszt semmibol, csupan tovabb leptem, csendben ahogy egy ertelmes felnott no csinalja!Ennel fajdalmasabb dologgal nem fizethetek!Talan meg volt olyan mint ludas matyi mesejeben!tobbszorosen vsszakapta, de ez nem megoldas...csak rovidtavon!Amugy ti beszeltek cirkuszrol?Az en pasim majd fejbeutott a minap h egy exem telefonalt nekem, h beszelgessunk!Azt mondta h buntetesbol egy hetig nem jon hozzam...s akkor meg elvarna hogy az ember legyen oszinte!:DDDD:D:D:D::(:(:(:
2010. okt. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!