Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan kell kis bohóccal nagy...

Hogyan kell kis bohóccal nagy cirkuszt csinálni?

Figyelt kérdés

Nincs nagy péniszem és még szűz vagyok. Konkrétan 12-14 cm hosszú és olyan 3,5 cm vastag lehet.


20+ fölött vagyok, nagyobb már nem lesz.


Nem azt szeretném megkérdezni, hogy ez kicsi-e mert ilyen kérdésből már millió van és már eljutottam odáig, hogy tudom, hogy az átlagnál kisebb mérettel rendelkezem hanem azt, hogy hogyan használjam? Hogyan tudok ezzel boldoggá tenni egy olyan nőt aki mondjuk tudja, hogy ekkora a péniszem, tudja, hogy szűz vagyok és mégis úgy dönt, hogy lefekszik velem?


Szeretném ha élvezné a partnerem az együttléteket és kb. bele halnék ha emiatt hagyna el mert nem tud eljutni az orgazmusig velem. Nem szeretném ha csak akkor lenne orgazmusa ha kinyalom vagy megujjazom.


Segítsetek légyszíves!


Hogyan kell kis bohóccal nagy cirkuszt csinálni?


Kérlek ne azt írjátok, hogy valakinek így jó, valakinek úgy jó hanem konkrétan, hogy kinek mi a jó.


Kérlek azt se írjátok, hogy majd gyakorlat teszi a mestert meg azt se, hogy majd kitapasztaljátok.


Tudom, hogy ez nagyon összetett dolog, de mit csináljak és mit ne csináljak az első alkalommal?


Biztos bénázni fogok hiszen az első lesz, de azért nem mindegy, hogy mennyit és még akár élvezhetnénk is a tanácsaitokkal.


Biztos vannak olyan dolgok/pózok/helyzetek ami a legtöbb nőnek tetszik és ami ajánlott is kisebb mérethez.


Mivel még óvszer se volt a kezemben, erre is kíváncsi lennék, hogy milyet vegyek és az első alkalomkor szokás-e egyáltalán használni vagy inkább anélkül?


Köszönöm a felvilágosítást! :)



2013. okt. 26. 17:41
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
50%
Azzal sehogy. Kb,mint amikor virslit dobsz egy folyosóra,de ne csuggedj a vödör is hozzáb4szodik a kut oldalahoz 1x 2x.
2013. okt. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
nehezen..:D
2013. okt. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 FIVESTAR ***** válasza:

óvszer se volt a kezedben? :DD

menj be a boltba és mondd h a legkissebet kéred...mert le fog csúszni a farkadról...

semmit nem tudsz amugy csinálni, azzal még a szűzhártyá sem szakítod át...műtesd át magadat xddd

2013. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
Akkor vagy mázlista, ha a nőd olyan szűk, mint egy átlag nőnek a popsija anális szex közben:) Vannak ilyen nők, nem átlag az tény. Mert akkor semmilyen probléma nem lesz, semmilyen pózzal.
2013. okt. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
A 12-14 cm hossz a gáz vagy a 3,5 cm átmérő ami kb. 11 cm kerület vagy mindkettő?
2013. okt. 26. 17:54
 6/47 anonim ***** válasza:
a 12-14 cm.. de most 12 vagy 14? döntsd el..
2013. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Legyen 13 cm.
2013. okt. 26. 17:58
 8/47 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem gáz, maximum azoknál a nőknél akiknek a pasi ökle befér, és kénytelenek análisan üzni a bulit, mert egy pasi nem lenne aki felhúzná őket.:D
2013. okt. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:

Tőből lenyisszantani az ilyennek, aki ilyen mérettel sír!

Most komolyan, 13 cm nem kicsi. Még bőven belefér az átlagos méretbe! A magyar férfiak átlagos péniszmérete 15 cm. Ehhez képest, te 2 cm-el vagy kisebb méretű. Az a 2 centi meg nem oszt, nem szoroz.

Ezzel a mérettel tök simán ki lehet elégíteni egy nőt!

A gond a 10 cm alatti mérettel lehet, na ők nem csodálom, hogy siránkoznak. Nekik azért van miért.

Neked semmi!

Figyelj a partneredre, simogasd, izgasd, legyen előjáték, ne csak magadra gondolj, hanem rá is. Ennyi a titok.

És óvszert természetesen mindig kell használni, hacsak az illető leányzó nem szed fogamzásgátlót! Viszont az meg a nemi betegségek ellen nem véd, így mindenképpen ajánlott az óvszer!

2013. okt. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
#9-es, az átlagot lehúzzák a 9 cm-sek, szóval elég kicsi az a 13 cm szerintem, a legtöbb lánynak, akivel dolgom volt lazán bement tövig a 21 cm...
2013. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!