Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a párommal úgy, hogy ne csináljon cirkuszt? Fogjam a cucomat és szó nélkül lépjek le?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Gyávaság és nagyon csúnya dolog lenne !Vállald az érzéseidet és a döntésedet .Légy korrekt ! Egyébként miért akarsz szakitani ?
2013. jún. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én így tettem. Még így is volt cirkusz.
2013. jún. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szeret Téged és ragaszkodik Hozzád,mindenképpen számíthatsz kirohanásra tőle,bármilyen módon is szakítasz.Persze akkor is,ha csak birtokolni akar,akkor nyilván nagyobb lesz a cirkusz.Szóval szerintem csinálhatod így,de arra fel kell készülnöd,hogy a későbbiekben még egy ideig nem fog lenyugodni az exed.
2013. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az elég undorító dolog, legyen gerinced, normálisan, nem bunkó stílusban mondd el neki, hogy mi a helyzet. Ne hibáztasd, csak mondd meg.

Ha szó nélkül eltűnsz, nagyobb esélyt látok rá, hogy botrány lesz.

2013. jún. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nemrég megismerkedtem egy pasival ezért szeretnék szakítani. De nem akarom megbántani.
2013. jún. 2. 18:20
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont azzal bántod meg ha csak úgy lelépsz.
2013. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az új pasival annyira klappol a dolog,hogy feladod a régi életed ? Bár gondolom a (most még)párodat,nem szereted,ha valaki más jött a képbe .Mond el neki mi a helyzet,úgy is megtudja ,hogy van valakid,és akkor rosszabb lesz . Ha megcsaltad vállald a következményeket !!!
2013. jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%
Ne vacillálj. Fiatalkorba így megy ez. Ha nem jön össze, nem kell szenvedni. Egy sms, vagy egy e-mail, azt annyi. Ha meg nem jön össze, még vissza is mehetsz. Ezért nem szabad nagyon becsapni az ajtót.
2013. jún. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom,hogy nyugodt körülmények között beszéld meg a pároddal a szakítást.Akármennyi ideje vagytok is együtt,csúnya dolog lenne szó nélkül lelépned tõle.
2013. jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele!Egyszer szeretted ezt az embert, tehát megérdemli a magyarázatodat!Könnyebb úgy feldolgozni egy dolgot ha magyarázatot kapsz rá.Ha csak lelépsz és semmit nem mondassz, kétségek között hagyod. Szerintem ezt senki nem érdemli meg.
2013. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!