Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom szakítsak-e vagy nem?

Nem tudom szakítsak-e vagy nem?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve és 11 hónapja vagyunk együtt, én 18 vagyok ő 19 éves, ő azt mondta nekem hogy költözzek oda hozzá, de én azt mondtam neki hogy jó de igazából kicsit se akarok oda költözni. Úgy érzem nekem nem ő az igazi ,ő az első barátom. Nem tudom mit csináljak ha azt mondom neki hogy nem költözök akkor azt fogja hinni hogy nem szeretem, de szeretem csak már nem szerelemmel. Ti mit csinálnátok a helyemben?

2013. márc. 31. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem költöznék!

18 évesen meg pléne!

Meg főleg ha így érzel....

2013. márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

*pláne

és 21 L

2013. márc. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Most mi a problémázás oka? De magad is leírtad, nem szereted. Innentől kezdve szerintem felesleges vele maradnod, ha így tennél, úgyis kib@sznál mind a kettőtökkel...jobb, ha egyenes vagy a dolgokkal.
2013. márc. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt szoktam mondani, hogy ha egyáltalán felmerül ez a kérdés, akkor mindenképpen szakítsatok.
2013. márc. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem kérdés. Ha pontosan tisztában vagy az érzéseiddel, akkor egyértelmű, hogy szakíts. Miért lennél egy olyan kapcsolatban ami már csak a megszokásra épül? Fiatal vagy, előtted az élet, ne vesztegesd a párod és a te idődet sem. Én is voltam hasonló helyzetben, én is 2 év után döbbentem rá, hogy már nem vagyok szerelmes az akkori páromra, és egyértelmű volt, hogy nem ő lesz életem párja..halogattam, húztam a dolgot, végül 3,5 évet voltunk együtt, majd szakítottam. Jó döntés volt, csak azt sajnáltam, hogy nem előbb léptem meg...Nehéz volt, de azóta egy boldog párkapcsolatban élek, (boldogabb vagyok mint az exemmel valaha voltam), szóval megérte, hogy nem arra alapoztam, hogy "dehát már régóta együtt vagyunk; ő még szerelmes és nem akarom megbántani; stb."

Mindenki megérdemli a boldogságot és a szerelmet,de minél később lépsz, annál több időt veszel el magadtól és a párodtól, hogy mindketten megtaláljátok akit kerestek, aki hozzátok illik..


23/N

2013. márc. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kisé válasza:

Mond meg neki hogy még nem állsz készen, gondold végig ALAPOSAN hogy mi lenne az egyik esetben és mi a másikban. Képzeld el magad kb 3 év mulva így is, úgy is és döntsd el. amúgy szerintem talán még várnod kéne evvel 18évesen.

a szüleidet megkérdezted egyáltalán?

De ha IGAZÁN szereted és vele akarod leélni a hátralévő életed akkor próbáld meg.

Vagy kérd meg hogy csak egy kis időre költözhess oda hogy lássátok hogy menne ez.

2013. márc. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, egyébként a szerelem nem minden, sőt... valójában szinte semmire nem elég. De ha úgy érzed, ennél több kell, más kell, akkor ne húzzátok tovább egymás idejét.
2013. márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyilván korai a kérdés Neked még, de érzéseid azért vannak:). az egyik barátnőm édesapja azt kérdezte egyik ilyen vacilálós pillanatában a csajt: Hozzá mennél-e feleségül? mire a csaj: Nem.

Az apukája erre: akkor min gondolkozol?


Tudod egy kapcsolat ha már az elején nyögve nyelős, a végén mi lesz abból házasság után?

2013. márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

18 évesen semmiképp nem költöznék oda senkihez.

Az hogy szereted,de már nem szerelemmel, az oké, kicsit idősebb korban. De 18 évesen annyira fiatal vagy, menj és élvezd még az életet. Ha nem akarsz, szakítani sem muszáj ha különben jól megvagytok, de semmiképp ne költözz. Aztán majd meglátod hogy alakul.

2013. ápr. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kolosszus22 válasza:

Nyilván ha azt érzed, hogy nem tudnál vele együtt élni akkor ne tedd meg. Egy fontos dolgot viszont leírnék neked is és mindenki másnak: A szerelem nem örök, 100-ból egy embernek adatik meg, hogy olyan párja legyen akibe élete végéig szerelmes tud lenni, a szerelmet egy idő után mindig felváltja a szeretet és a ragaszkodás, ez valószínűleg így lesz a következővel is. A régi házasságok is így működtek, ha mindenki dobta volna a párját amikor a szerelem helyett már csak szeretetet érzett volna akkor nem sok házasság lenne a Földön, sőt igazából manapság ezért is van egyre kevesebb mert mindenki néz a következő után, régen ez azért nem így működött.

26F

2013. ápr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!