Hogyan szakítsak?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, nem akartam hazahozni, és úgy érzem eljött az idő hogy szakítsak vele, zsarol hogy eljön hozzám és elmondja hogy suli helyett vele voltam, meg egyáltalán kiderül hogy vele voltam amit nem akarok.

Hogyan tegyem meg???? Már nem bírom tovább


2012. dec. 26. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad zsarolni...és küld el a jó büdös fenébe az illetőt.
2012. dec. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát ha ilyen gyökér, ne vesződj vele, mondd meg higy vége, mert eleged van a gyerekes viselkedéséből (a zsarolás elég dedós) és kész, ha keres ne foglalkozz vele, gyorsna lécelj le mellőle. Ne hagyd magad, amugy meg ugyan mivel bizonyitaná, h te vele voltál?? !!! A te szüleid ugyan higgyenek már neked, ne neki
2012. dec. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Úgy ahogy a 2-es,

+ előre készítsd fel a szüleidet, hogy egy barom állat rád akaszkodott, és úgy próbál maradásra bírni, hogy hazugságokkal fenyegetőzik (még ha némelyik igaz is).

2012. dec. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez az hogy ismerik, és a volt barátom volt anno ://
2012. dec. 26. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Először azt mondd meg, hogy valóban suli helyett vele voltál? Ha nem, akkor anyádék felhívhatják az o.főt, hogy van-e igazolatlan órád, vagy túl sok igazolt hiányzásod.

Ha pedig lógtál tényleg, akkor vállald a felelősséget! Isten hozott a felnőttek világában.

2012. dec. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már felnőttképzésre járok ahol ezeket nem tartják számon!
2012. dec. 26. 22:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Na most fagytam le egy pillanatra. Ha már felnőttképzésre jársz akkor minek is van 11 éves dedós kapcsolatod??????
2012. dec. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:) azt hiszem végre sikerült lekoptatnom! Még facebookróól is letörölt nem ír nem hív jaj remélem így marad! Annyira elegem lett belőle! Köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 26. 22:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!