Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan kell kis bohóccal nagy...

Hogyan kell kis bohóccal nagy cirkuszt csinálni?

Figyelt kérdés

Nincs nagy péniszem és még szűz vagyok. Konkrétan 12-14 cm hosszú és olyan 3,5 cm vastag lehet.


20+ fölött vagyok, nagyobb már nem lesz.


Nem azt szeretném megkérdezni, hogy ez kicsi-e mert ilyen kérdésből már millió van és már eljutottam odáig, hogy tudom, hogy az átlagnál kisebb mérettel rendelkezem hanem azt, hogy hogyan használjam? Hogyan tudok ezzel boldoggá tenni egy olyan nőt aki mondjuk tudja, hogy ekkora a péniszem, tudja, hogy szűz vagyok és mégis úgy dönt, hogy lefekszik velem?


Szeretném ha élvezné a partnerem az együttléteket és kb. bele halnék ha emiatt hagyna el mert nem tud eljutni az orgazmusig velem. Nem szeretném ha csak akkor lenne orgazmusa ha kinyalom vagy megujjazom.


Segítsetek légyszíves!


Hogyan kell kis bohóccal nagy cirkuszt csinálni?


Kérlek ne azt írjátok, hogy valakinek így jó, valakinek úgy jó hanem konkrétan, hogy kinek mi a jó.


Kérlek azt se írjátok, hogy majd gyakorlat teszi a mestert meg azt se, hogy majd kitapasztaljátok.


Tudom, hogy ez nagyon összetett dolog, de mit csináljak és mit ne csináljak az első alkalommal?


Biztos bénázni fogok hiszen az első lesz, de azért nem mindegy, hogy mennyit és még akár élvezhetnénk is a tanácsaitokkal.


Biztos vannak olyan dolgok/pózok/helyzetek ami a legtöbb nőnek tetszik és ami ajánlott is kisebb mérethez.


Mivel még óvszer se volt a kezemben, erre is kíváncsi lennék, hogy milyet vegyek és az első alkalomkor szokás-e egyáltalán használni vagy inkább anélkül?


Köszönöm a felvilágosítást! :)



2013. okt. 26. 17:41
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
Nézd, elvileg el tudod juttatni a csúcsra, mert ujjazással is el tud menni egy lány.. a gond inkább ott van, hogy mondjuk én nem tudnám elképzelni azt, hogy szexelek, de közben azt érzem, hogy ujjaznak.. szóval inkább a vastagság a fontos, ha már nem hosszú..
2013. okt. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:

És ha nem is hosszú meg nem is vastag? Mert szerintem az enyém rövid is meg vékony is. Bár ez utóbbiról még nem írt senki, hogy mi az ideális vastagság. Az enyém kerülete kb. 11 cm ami kb. 3,5 cm átmérőnek felel meg.


A vastagság mondható átlagosnak vagy ez is átlag alatti?


Amúgy... ha ezzel a mérettel is el lehet juttatni az orgazmusig egy nőt, akkor miért baj ha nem nagyobb?


Nem az orgazmus a cél? Az örömszerzés?

2013. okt. 26. 23:26
 33/47 anonim ***** válasza:

Ezzel a mérettel ne aggódj, nem lesz gond. Volt már jópár partnerem, 9 és 22 cm között. Egyedül a 9 cm volt az, amivel egyszerűen nem tudtam mit kezdeni. Pontosabban mélytorkozni igen :)

Általában az volt váltásnál a tapasztalatom, hogy a többi méretnél az első 1-2 alkalommal túl kicsinek vagy kényelmetlenül nagynak éreztem, utána már teljesen jó volt, gondolom, idomul az ember lánya. Szóval emiatt ne aggódj.


De a témával foglalkozz egy kicsit, az azért elég abszurd, hogy nem tudod, használj-e óvszert... IGEN! MINDIG!

2013. okt. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Nekem nem az orgazmus a cél, hanem h érezzem, h jól megfarkalnak:)
2013. okt. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
Az átlagos vastagság kb 12-13 centi kerületre. Ez vastagságra 4-4,5centit jelent.
2013. okt. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
dualba is? X)
2013. okt. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
És a méretemmel nem tudnálak jól megfarkalni? Kevés vagyok ahhoz?
2013. okt. 26. 23:50
 38/47 anonim ***** válasza:
Sex God Method című könyvet töltsd le. Egyébként előjáték alatt is elélvezhet a csaj többször is úgy, hogy még benne se voltál, szóval innentől kezdve nem releváns a méret. De vannak pozíciók, ahol nagyobbnak tűnik a farkad, pl. hanyatt fekszik a nő és a nyakába teszed a lábait. Ki kell tapasztalni, mi válik be a legjobban.
2013. okt. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
0%
a pasimé 21cm, úgyh nem tudom mit tudnál utána produkálni, de ha szűz csajokkal kezdesz, akkor azoknak biztos jó lesz.. nem letörni akarlak, de én szeretem érezni a szexet:)
2013. okt. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
akkor bszasd meg magadat egy szamárral, azzal biztosan élvezni fogod a szexet! X)
2013. okt. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!