Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy 24 éves szűz lány kérdése....

Egy 24 éves szűz lány kérdése. Normális válaszolóknak megy a zöld pacsi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igyekszem rövidre fogni.

Millió ehhez hasonló kérdést olvastam, de a vélemények szinte azonos arányban oszlottak meg, ezért saját kérdést teszek fel.


Szóval nem vagyok defektes, sem vallásos és egyéb visszataszító tulajdonsággal sem rendelkezem tudtommal, ennek ellenére most töltöttem a 24. életévemet és még mindig szűz vagyok. Gáz? Tudom. Hogy miért történt így? Mert volt egy komoly betegségem, amit a külsőm is eléggé megszenvedett, de mára már egészségesebb vagyok a legtöbb embernél és a kinézetem is rendbe jött. Többnyire meg vagyok elégedve magammal és ez a kisugárzásomon is meglátszik. Szeretek élni, jókat viccelődni, grillezni a hátsókertben, bliccelni a vonaton. :)

Újabban viszont már attól vagyok gátlásos, hogy még sosem volt senkim. Félek, hogy hoppon maradok, ha a "kiszemelt" férfinek elmondom, hogy még szűz vagyok.


A kérdésem tehát: Mi lenne az első gondolatod, amikor elmondom neked, hogy még nem voltam férfivel?


Kérlek, életkort és nemet is írjatok.


2013. máj. 16. 17:43
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

Szia, inkább itt írom.


Szóval ez abszolút nem gáz. Sőt. Aki 5 perc után lekopik azért kopik le, mert máshogy kell hozzád állni, mint egy tapasztaltabbhoz. Nem lehet azonnal "durrbele", és sajnos a mai csajoknál (tisztelet a kivételnek), nagyon elkopott a szex maga. Jómagam is voltam olyan velem egyidős (26)lánnyal, akit Pécsen megismertem egy rendezvényen (az apukáját régebbről ismertük), beszélgettünk, egy hét múlva Pesten találkoztunk, beültünk egy forró csokira, délután kettőkor, este 10-kor meg már az ágyban voltunk.

Nem lett folytatása (nem akartam igazán), no meg pár nappal utána találkozott egy ismerősével, ővele is... szóval sajna ez az általános. És nem tetszik :(


BTW volt egy komoly barátnőm (több évig voltunk együtt), igaz ő nem jó példa, mert 19 évesen esett át a "tűzkeresztségen" (és pont velem), a huga viszont ugyanolyan szép és kedves lány mint ő, mégis 25 volt, amikor megtörtént... :) szóval ez nem jelent semmit.

2013. okt. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Már annyira görcsölök ezen a butaságon, hogy teljesen elveszek a részletekben... de megemberelem magam. :)

2013. okt. 27. 19:06
 43/48 anonim ***** válasza:

igen, ez a jó szó, hogy elvesztél a részletekben :)

örülök, ha innentől már csak előre :))

2013. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
20/f ls nem gáz első az h beteg voltál ( mondjuk ha jófej vagy attól lehetett vna) 2. hülye aki ott hagy nagyon aranyosnak tűnsz
2013. okt. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 ---Ati--- válasza:

Szia 24 éves lány!


Szerintem sokan vagyunk, lehetünk így, hogy életünkben adódik egy helyzet

vagy benne vagyunk egy "állapotban" (mindegy minek nevezzük) ami kicsit hatalmába kerít

minket, vagy rágörcsölünk.

A lényeg, hogy sokat gondolunk rá és szerintem ezáltal felnagyítjuk a dolgot.


Sablon szöveg, de igaz:

Éld úgy az életed, hogy jól érezd magad tőle.

Ha valaki ítélkezik (nem feltétlenül rossz értelemben, pl: amit írtál, hogy a

srác szép lassan eltűnt), szerintem csak éretlen, vagy nem "érdemes" rá, hogy

komolyabban foglalkozz vele, szóval jobb ha az együttlét előtt derül ki aminek ki kell derülnie.

Remélem érted mire gondolok.


Amúgy én ha összeismerkednék egy lánnyal és egymásba szerelmesednénk, kipuhatolnám, hogy

akar e erről beszélni velem, hogy mennyire fontos ez neki (hogy még szűz), vannak e az

együttléttől félelmei stb. Persze csak olyan részletességben ahogyan ő szeretne erről beszélni.


Az első szerelmeskedés alkalmával meg nagyon gyengéd lennék vele, és fontosabb lenne sokkal,

hogy nagyon jó legyen neki.


Azért ne dőlj be bárkinek, szerintem a legfontosabb, hogy szerelmesek legyetek egymásba,

és ha ez így van akkor, nem nagyon létezik olyan dolog amiért aggódnod kéne!


Remélem segítettem.

Szia!

2013. dec. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Erre szoktam azt mondani "nem kell mindegyik, csak az enyém"! Ez pasira is igaz. ;) akinek ez gáz az menjen máshova. Nem kell velük foglalkozni.
2015. okt. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:

Szia! Ez nem gáz, remélem már van pasid azóta! :)


De az már gáz szerintem, hogy így kezded: nem vagyok vallásos és más visszataszító tulajdonságom sincs.... WTF??


meg attól, hogy én nem szoktam bliccelni a vonaton defektes vagyok?? :D

2016. szept. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
most nem azért mondom én 29 éves srác vagyok és 27 évesen vesztettem el a szüzességem képzeld el mennyire gáznak éreztem azt hogy pasiként szűz voltam. Engem például egyáltalán nem zavarna hogy a barátnőm szűz én igazság szerint tisztelném azt hogy nem adta oda magát mindenféle férfinak
2017. júl. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!