Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy 24 éves szűz lány kérdése....

Egy 24 éves szűz lány kérdése. Normális válaszolóknak megy a zöld pacsi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igyekszem rövidre fogni.

Millió ehhez hasonló kérdést olvastam, de a vélemények szinte azonos arányban oszlottak meg, ezért saját kérdést teszek fel.


Szóval nem vagyok defektes, sem vallásos és egyéb visszataszító tulajdonsággal sem rendelkezem tudtommal, ennek ellenére most töltöttem a 24. életévemet és még mindig szűz vagyok. Gáz? Tudom. Hogy miért történt így? Mert volt egy komoly betegségem, amit a külsőm is eléggé megszenvedett, de mára már egészségesebb vagyok a legtöbb embernél és a kinézetem is rendbe jött. Többnyire meg vagyok elégedve magammal és ez a kisugárzásomon is meglátszik. Szeretek élni, jókat viccelődni, grillezni a hátsókertben, bliccelni a vonaton. :)

Újabban viszont már attól vagyok gátlásos, hogy még sosem volt senkim. Félek, hogy hoppon maradok, ha a "kiszemelt" férfinek elmondom, hogy még szűz vagyok.


A kérdésem tehát: Mi lenne az első gondolatod, amikor elmondom neked, hogy még nem voltam férfivel?


Kérlek, életkort és nemet is írjatok.


2013. máj. 16. 17:43
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%
Szia én személy szerint örülnék neki :) mert én annak örülök ha nem volt még senkivel az akit szeretek és majd leszeretnék feküdni vele :) igaz még én is szűz vagyok de már volt 3kapcsolaton is 1év alatt.. :S és lehet ez miatt gondolom így :) 16/F
2013. máj. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavarna, sőt örülnék is neki, ha én lennék az aki elveszi egy lány szüzességét.
2013. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
100%
Örülünk,hogy jól vagy már,az egészség mindennél fontosabb.ne aggódj,majd lesz valakid,attól meg hogy a kiszemelted elhagyna mert szűz vagy ne félj...Nagyon sok férfit büszkeséggel tölt ám el,ha ő veheti el egy lány szüzességét!
2013. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
100%

Én is 24 éves szűz lány vagyok.

És nekem sincs defektem, csak visszahúzódó csendes lány voltam mindig. Lett volna jelentkezőm aki lefektetett volna, de nem az hogy nem akartam szexelni, hanem velük nem akartam. Mert nem vonzottak, sőt inkább taszítottak.


Én 2 hónapja randizgattam egy sráccal, kb 6-7 alkalommal találkoztunk. Megcsókolt stb. jó volt. De elmondtam hogy nem volt még pasim, és nem is szexeltem. Azt mondta nincs ezzel baj, őt ez nem zavarja. Na mondom egy aranyember.


Ehhez képest szép lassan elkezdett eltűnni. Már nem keresett 2 naponta, hanem csak hetente. És akkor is csak neten beszéltünk már mert "mindig közbe jött valami". És egyszer csak dobott minden indok nélkül. Én összetörtem.


Nem tudok másra gondolni, csak arra hogy a szüzesség elriasztotta, hiszen meg is értem: 25 éves, ki tudja hány lánnyal szexelt már, kinek van kedve tanítóbácsisat játszani? Szerintem inkább keresett egy másik csajt aki már "be van járatva".


Hát nekem ez a tapasztalatom, de nagyon fájt mert én nagyon oda lettem érte. Ha valakivel lefeküdtem volna, az ő.

2013. máj. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
30%
Pont téged kereslek :D Mert én 26 éves vagyok, és szűz, de nem tudnék olyan lánnyal együtt lenni, akit már előttem mások is lefektettek. Gusztustalan dolognak tartom.
2013. máj. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
71%
Örülnék, hogy nem ment még át rajtad egy (2-3) focicsapatnyi pasi, mint a korodbeliek nagy részén.
2013. máj. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
100%

Fura lenne, kicsit zavarna is, de nem nagyon érdekelne, ha szeretlek.

f/19

2013. máj. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna.

Rosszabb ha már megszámolni sem tudnád,hogy hány partnered volt.

2013. máj. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:

*nagyon fog neki örülni

Na! :D

24/F

2013. máj. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem para. Csak fura lenne először, de ha minden rendben, akkor miért lenne gond ez?


21/F

2013. máj. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!