Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy 24 éves szűz lány kérdése....

Egy 24 éves szűz lány kérdése. Normális válaszolóknak megy a zöld pacsi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igyekszem rövidre fogni.

Millió ehhez hasonló kérdést olvastam, de a vélemények szinte azonos arányban oszlottak meg, ezért saját kérdést teszek fel.


Szóval nem vagyok defektes, sem vallásos és egyéb visszataszító tulajdonsággal sem rendelkezem tudtommal, ennek ellenére most töltöttem a 24. életévemet és még mindig szűz vagyok. Gáz? Tudom. Hogy miért történt így? Mert volt egy komoly betegségem, amit a külsőm is eléggé megszenvedett, de mára már egészségesebb vagyok a legtöbb embernél és a kinézetem is rendbe jött. Többnyire meg vagyok elégedve magammal és ez a kisugárzásomon is meglátszik. Szeretek élni, jókat viccelődni, grillezni a hátsókertben, bliccelni a vonaton. :)

Újabban viszont már attól vagyok gátlásos, hogy még sosem volt senkim. Félek, hogy hoppon maradok, ha a "kiszemelt" férfinek elmondom, hogy még szűz vagyok.


A kérdésem tehát: Mi lenne az első gondolatod, amikor elmondom neked, hogy még nem voltam férfivel?


Kérlek, életkort és nemet is írjatok.


2013. máj. 16. 17:43
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%
lány vagyok, de sztem az a pasi aki komolyan gondolja veled az ennek örülni fog, aki csak meg akar húzni az meghátrál :)
2013. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális pasi ezt egyáltalán nem fogja negatívumként értékelni. Neked így jött össze, voltak gondjaid ahogy leírtad... ennyi. ebben semmi visszataszító nincs számomra. Részemről ezen aztán nem múlna a kapcsolatunk, az egészen biztos. :)


22/F

2013. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim válasza:
100%
Inkább egyel se, mint 1000-rel. Személy szerint én örülnék neki. Elmosolyognám, ha nekem mondaná egy nő ezt, de csak azért mert "wahhaa enyém" :D :D.
2013. máj. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
68%

Nem gondolnék semmi rosszra. Furcsállnám ha jól nézel ki.

Én is szűz vagyok úgyhogy egy szinten vagyunk.

22f

2013. máj. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolnám, hogy ugyanolyan bénák vagyunk mindketten, mert szűzek vagyunk :-)

23f

2013. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%
Annyit gondlonák, hogy be kellene hogy járassalak, ha oda kerül a sor. :) . de semmi több vagy rosszabb.
2013. máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én mosolyognék, hogy de jó még van ilyen!:) Semmilyen rossz gondolatom nem lenne ezzel kapcsolatban.
2013. máj. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
100%

Én simán csak tudomásul venném.

Sokan írják örülnének neki, meg hasonlók. Akkor ők bánatosak, ha nem szűz csajjal vannak? Félreértés ne essék nem azt mondom, hogy ez valami negatív dolog. Szerintem kb azzal egyenértékű ha pl.: valaki azt mondja a macskát szereti, én meg a kutyákat, ő dolga, nem érdekel miértje. Férfi agy amúgy se egy nagy ok-okozat kereső, ellentétben a ... :DDD


Max annyiban érdekelne, hogy minnél jobbá tegyem az első alkalmat. (hely, idő, és maga az action), de ez miatt semmiképp se hagynálak "hoppon" és más értelmesebb férfi sem.


25F

2013. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%
Én is már lassan 25 leszek, és szintén szűz, remélem, hozzám is lesz türelme az elsőmnek. De én is félnék elmondani. Nem szégyellem, csak furán "néznek" itt rám, hogy hogy lehetek az ennyi évesen. L
2013. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
ha nem csak numerára kellesz, akkor nem fogja érdekelni :) sztem xD 16/L
2013. máj. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!