Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy 24 éves szűz lány kérdése....

Egy 24 éves szűz lány kérdése. Normális válaszolóknak megy a zöld pacsi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igyekszem rövidre fogni.

Millió ehhez hasonló kérdést olvastam, de a vélemények szinte azonos arányban oszlottak meg, ezért saját kérdést teszek fel.


Szóval nem vagyok defektes, sem vallásos és egyéb visszataszító tulajdonsággal sem rendelkezem tudtommal, ennek ellenére most töltöttem a 24. életévemet és még mindig szűz vagyok. Gáz? Tudom. Hogy miért történt így? Mert volt egy komoly betegségem, amit a külsőm is eléggé megszenvedett, de mára már egészségesebb vagyok a legtöbb embernél és a kinézetem is rendbe jött. Többnyire meg vagyok elégedve magammal és ez a kisugárzásomon is meglátszik. Szeretek élni, jókat viccelődni, grillezni a hátsókertben, bliccelni a vonaton. :)

Újabban viszont már attól vagyok gátlásos, hogy még sosem volt senkim. Félek, hogy hoppon maradok, ha a "kiszemelt" férfinek elmondom, hogy még szűz vagyok.


A kérdésem tehát: Mi lenne az első gondolatod, amikor elmondom neked, hogy még nem voltam férfivel?


Kérlek, életkort és nemet is írjatok.


2013. máj. 16. 17:43
1 2 3 4 5
 31/48 omba ***** válasza:
100%

Nem gáz, miért volna az?

Csak nyugi!

2013. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim válasza:
én örültem volna ha a páromnak én vagyok az első. szóval semmi para.
2013. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:

Gondolom még azóta sem változott a helyzet, ha most kiemelted...

Hát nekem az lenne az első gondolatom, hogy "óóó gyenge vagy... én 27 évesen is az voltam még..:'D"

2013. okt. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

én örülnék neki, mert egyrészt megtisztelő, ha velem akarnád elveszteni, másrészről pedig könnyebben összecsiszolódnánk, még nincsenek rossz szokásaid

de ez a kérdés nem mérvadó az ismerkedésnél, viszont nem riasztana el, ha eljutnánk odáig

2013. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:

Sose szégyelld a korod, sok fiú van aki örülne egy szűz lánynak, ne legyél gátlásos, és tényleg azzal tedd meg akit szeretsz :) hiába vagy idős, hidd el ha már ennyire boldog pillanatot szeretnél az életedben, akkor tedd meg egy olyannal, akit szeretsz.

Remélem nem gond, hogy lányként válaszoltam

2013. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:
A helyzet annyiban változott, hogy bár van/vannak jelentkezők, nem merem elmondani nekik a tényt. A legelső fiú, akinek elmondtam megrettent és szép lassan lekopott. Így effektíve nem jutok el addig senkivel, mert "meglógok" előlük.
2013. okt. 26. 19:19
 37/48 anonim ***** válasza:

akkor ne mond el...egy kártyára teszed fel az egész kapcsolatot... nem muszáj lefeküdnöd a partnereddel, attól még, hogy jártok, még ha a korod miatt úgy is érzed

lány létedre kicsit nagy ügyet csinálsz belőle :/ :)

2013. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:

Annyian írjátok, hogy nem számít, meg hogy nem ez a fő szempont, sőt olyanokat is mondtatok, hogy örülnétek neki. De a gyakorlatban úgy vettem észre, hogy ez nem így van.


Volt egy fiú, akivel egy kávézóban találkoztunk. Valahogy nagyon bejöhettem neki mert rendesen körül udvarolt heteken keresztül. Nekem is nagyon szimpatikus volt. Mielőtt megtörtént volna a dolog, elmondtam neki, hogy szűz vagyok ő meg erre egy idióta kifogás kíséretében haza ment. Azóta beszélgettünk semmitmondó dolgokról, de lényegében megszakadt a kapcsolat.

2013. okt. 26. 19:25
 39/48 anonim ***** válasza:
Szűzként nem kell azonnal a szexre térni, pár hét után naná, hogy beijedt és jobb is, mintha megdugott volna és aztán hagyott volna ott! Adj pár hónapot a kapcsolataidnak, ismerjétek meg jobban egymást.
2013. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon megértelek, nálad jóval idősebb koromig (!) nem volt senkim, szexuális zaklatás miatt, amit nem tudtam feldolgozni, egyszerűen távol tartottam magam a férfiaktól, pedig vágytam nagyon egy kapcsolatra, szerelmes is voltam, de képtelen voltam közel engedni magamhoz bárkit. Sok terápia és belső munka után valahogy ez feloldódott, kialakult egy vonzalom, összejöttünk egy jóval idősebb férfival. Nem mondtam el neki, hogy nincs tapasztalatom, mert én is féltem, hogy gáznak tartja, illetve hogy olyan felelősséget rakna ez rá, amit nem akarom, hogy hordozzon... Hogy megsejtette-e, azt nem tudom, elég érzékeny és empatikus ember, talán csak tapintatból nem hozta szóba, talán tényleg nem vette észre... Amúgy nem fájt, nem vérzett, csak nagyon szép volt...

2013. okt. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!