Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy 24 éves szűz lány kérdése....

Egy 24 éves szűz lány kérdése. Normális válaszolóknak megy a zöld pacsi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igyekszem rövidre fogni.

Millió ehhez hasonló kérdést olvastam, de a vélemények szinte azonos arányban oszlottak meg, ezért saját kérdést teszek fel.


Szóval nem vagyok defektes, sem vallásos és egyéb visszataszító tulajdonsággal sem rendelkezem tudtommal, ennek ellenére most töltöttem a 24. életévemet és még mindig szűz vagyok. Gáz? Tudom. Hogy miért történt így? Mert volt egy komoly betegségem, amit a külsőm is eléggé megszenvedett, de mára már egészségesebb vagyok a legtöbb embernél és a kinézetem is rendbe jött. Többnyire meg vagyok elégedve magammal és ez a kisugárzásomon is meglátszik. Szeretek élni, jókat viccelődni, grillezni a hátsókertben, bliccelni a vonaton. :)

Újabban viszont már attól vagyok gátlásos, hogy még sosem volt senkim. Félek, hogy hoppon maradok, ha a "kiszemelt" férfinek elmondom, hogy még szűz vagyok.


A kérdésem tehát: Mi lenne az első gondolatod, amikor elmondom neked, hogy még nem voltam férfivel?


Kérlek, életkort és nemet is írjatok.


2013. máj. 16. 17:43
1 2 3 4 5
 1/48 Mi közöd Tőle ***** válasza:
96%
Nem feltétlen probléma lányként. Nyilván először célszerűbb lesz nem a legmenőbb pasival összejönni a környékről, hanem valami türelmesebb, rendesebb darabbal. Ha a külsőd rendben van, akkor sima ügy, csak válogatnod kell a jelentkezők közül.
2013. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 Dreed ***** válasza:
95%

Én érezném magam a legszerencsésebb pasinak :)

Ez előny és nem hátrány a mostani világban.

2013. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
95%

Engem egyáltalán nem zavarna,sőt örülnék ha egy lánynak én vagyok az első. :)

17F

2013. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
96%

ez szerintem nem befolyásoló :D

bár kicsit fura.. de szerintem senkit se zavarna :)

találsz egy párt, megtörténik és utána már :D

2013. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
40%
Ja, gáz ha 16-17 éves vagy. Zöld pipát kérek!:D
2013. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
91%
Én 29 évesen még szűz voltam, és szűzen mentem férjhez. Nem éreztem gáznak, és a férjem sem.
2013. máj. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
60%

itt máris orulnek neki, pedig azt se tudják hogy néz ki a kérdezo...

ezzel a legtobb férfi nem nagyon tud mit kezdeni, ha husz folott szuz vagy, akkor minden fura dologra gondolnak...

2013. máj. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim válasza:
81%
Én boldog lennék miatta,végre egy értelmes megbízható csaj! 24/F
2013. máj. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Mindenki úgy éli az életét ahogyan tudja és akarja. Hogy eddig még nem sikerült senkivel összejönnöd? Na és, sokan vannak még ilyenek. Ne érezd gáznak, mert felesleges! Hogy mi lenne az első gondolatom? Semmi negatív, sőt, örülnék neki! :)
2013. máj. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

"grillezni a hátsókertben"

Már ez alapján is jó csaj lehetsz:D

Egyébként meg ha majd elmondod a kiszemelt prédádnak, hogy szűz vagy és van egy kis esze, nagyon örülni fog neki!

2013. máj. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!