Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez csak szerintem fura?...

Ez csak szerintem fura? Valóban ezt súgják az ösztönei?

Figyelt kérdés
Mindketten szüzek vagyunk, 2 egymást követő alkalommal próbáltunk szexelni, de nem tudtuk betenni. Pontosabban ő hanyattfeküdt, és várta h majd én felhúzom a gumit meg beteszem... halál nyugodtan végignézte, ahogy 4 gumit elpazarolok. Vélemény?

2013. ápr. 16. 22:28
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
megalázkodtam :( most döbbentettetek rá!
2013. ápr. 16. 23:28
 42/45 anonim ***** válasza:

2. oldalig jutottam. És igen, ami azután jön szerintem hát nem tudom mi lehet. De ott volt a lényeg már az elején! NYISD KI A SZÁD! Esetleg szólsz neki?


Persze oké mindenki zavarban volt, de nyugodtan oda nyöghetted volna neki hogy "nem segítenél??"

2013. ápr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
ja még annyi, hogy természetesen a srác is hülye volt. De na, fontos leckét tanulhattatok meg mindketten. A kommunikáció fontos dolog!
2013. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Jó rávettem magam hogy elolvassam a többi oldalt. Hát azért oké hogy a srác hülye volt, na de azért nem kell máris "SZAKÍTS VELE!! PUSZTÍTSD EL!! EZ AZ EMBERNEK NEVEZETT VALAMI NEM MARADHAT TOVÁBB E FÖLDÖN!!"


jó, gáz volt. De mint írtad kérdező, mindketten szüzek vagytok, aminek pedig simán betudható hogy nem volt neki merev. Izgult hablabla. Béna volt, igen, csakhogy azért ez nem így működik. "Ah hopp, jó ez szar volt, viszlát, sose látsz többé" "De éé... :(" WRUUUMMM!!--->


Te meg kérdező,, hát te se voltál a toppon na, ennyi. Ilyesmire azért valamilyen szinten lehet számítani ha szüzek vagytok. Ne az határozza már meg az érzéseidet hogy itt miket írogatnak az azt se tudod kicsodák. Persze ettől még szakíthattok, csak TALÁN egyszerűbb lenne ha "hogyan mondjam el neki?" esetleg pont úgy ahogy leírtad? hogy legközelebb segítsen??


De ha ettől jobb gondolj arra, mi lett volna ha valami ***** asszal összejössz elveszi a szüzességed aztán ott hagy és ennyi volt.

2013. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
uhh, hát én kértem h segítsen, de nem volt hajlandó:D ja és köszi a választ, beszélek majd vele, és nem akarok szakítani, de ilyen alkalom ne forudljon még egyszer elő, mert ez vérciki mindkettőnknek:D
2013. ápr. 17. 17:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!