Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez csak szerintem fura?...

Ez csak szerintem fura? Valóban ezt súgják az ösztönei?

Figyelt kérdés
Mindketten szüzek vagyunk, 2 egymást követő alkalommal próbáltunk szexelni, de nem tudtuk betenni. Pontosabban ő hanyattfeküdt, és várta h majd én felhúzom a gumit meg beteszem... halál nyugodtan végignézte, ahogy 4 gumit elpazarolok. Vélemény?

2013. ápr. 16. 22:28
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
de értsd már meg hogy nem Te nem voltál jó hanem ö a bunkó, egyébként én 29/N vagyok
2013. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
egy elkeseredett 16L, aki magát hibáztatta a pasija előtt, csak meg ne bántsa, közben tudta jól h a pasijával van baj..:(
2013. ápr. 16. 22:57
 33/45 anonim ***** válasza:

figyelj,nem a te hibád,ha ennyire sem képes akkor bántsd meg,egy kapcsolatban nem lehet elkerülni az ilyet

és ezzel nem azt mondod hogy rossz,hanem azt hogy segíteni kell

meddig bírnád ezt?

2013. ápr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
ne eröltesd egyenlőre, föleg ne vele. Majd ha mutat rá hajlandóságot akkor ráérsz elvesziteni vagy ha egy olyan ember lesz melletted aki szeret és megérdemli és figyel rád. Alap dolog hogy ha szűz mindkét fél akkor is a fiú irányit sok mindent. Hidd el nekünk hogy nem Te vagy a hibás....
2013. ápr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
még 1 ilyen kínos alkalom, és én talán nem tudnám folytatni... Én annyira szerettem volna lefeküdni vele végre. Egyébként mindig én voltam a dominánsabb, de nem hittem volna, hogy ha szexre kerül a sor, akkor még egy szűz lánynál is hátradől, hogy majd én mindent elvégzek!!!
2013. ápr. 16. 23:02
 36/45 anonim ***** válasza:
ha igy olytatod tényleg maradandó nymokat hagy és ez nagy hülyeség lenne. Hanyagold, deritsd ki szeret-e egyáltalán. Egyébként miylen a kapcsoalt? hogy viselkedik? Nem lehet hogy csak azért van veled hogy legalább van valaki?
2013. ápr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
nagyon szeret! de nyilvánvalóbb, hogy ha szexualitásról van szó, akkor én vagyok a lelkesebb, és már mondtam neki h nyugodtan elengedheti magát, örülnék ha egyszer ő is "elvesztené" a fejét mellettem... de ő ilyen, így kell szeretni:)
2013. ápr. 16. 23:10
 38/45 anonim ***** válasza:
miben nyilvánul meg a szeretete? milyen egyébként a szexualitáson kívül? Nem lehet hogy ö még nem is akarja ezt? sak te erölteted? azért is ennyire passziv?
2013. ápr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
visszafogott fajta.. olyan, aki sosem veszti el az eszét, de kicsit lehetne szenvedélyesebb. Olyan passzív és érdektelen, hogy elmegy a kedvem is! DE melyik fiú nem akarja, most komolyan?!
2013. ápr. 16. 23:24
 40/45 anonim ***** válasza:
mi lenne ha leülnél vele beszélgetni erről. Csak öszintén, mit akar hogy mit gondol erről az egészről... és könyörgöm ne alázkodj meg elötte.....
2013. ápr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!