Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves vagyok, még szűz....

17 éves vagyok, még szűz. Szerintem egy darabig még az is leszek, lehet ez baj később?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy nem érdekel a szex, de nem érzem úgy, hogy készen állok rá, és most nincs is kapcsolatom, meg más dolgok kötnek le.

Elhamarkodni meg nem szeretném, mert pl. az első csókomat is megbántam valamennyire, mert olyannal történt, aki semmit nem jelentett nekem (pedig egy csók nem nagy dolog, mégis elég sokat agyaltam rajta).

De ha még várok ezzel - mondjuk - három évet, akkor ez nem lesz zavaró? Mert mindenhol azt látom, hogy ennyi idősen már a legtöbb lány nem szűz, gondolom több tapasztalatuk is van.

17/L



2013. márc. 11. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz zavaró. Szerintem a srác még örülni is fog majd neki.
2013. márc. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 évesen vesztettem el, és mai napig nagyon jó emlék, mert azzal az emberrel történt, akit szeretek. Ha viszont mondjuk 16 évesen találkoztam volna vele, akkor 16 évesen vesztettem volna el. Nem az időpont számít, hanem a másik fél.:)
2013. márc. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi problémád nem lesz belőle. Minden lánynak így kellene viselkedni mint neked, és nem 14 évesen ide írogatni hogy vajon terhes-e mert tegnap megcsinálták a disco mögött 2-en.
2013. márc. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem :D ez érték :)
2013. márc. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
szerintem légy rá büszke hogy 17 évesen kibirtad sex nélkül
2013. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha zavaró lenne később, mit csinálnál? Megdugatnád magad valakivel csak azért, hogy túless rajta?
2013. márc. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 hubble válasza:
Szerintem tartsd meg ezt az ajándékot egy olyan embernek akit majd érdemesnek itélsz meg rá és aki majd Téged ezért úgy értékel ahogyan azt a Te szíved várja.
2013. márc. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
én 18,5 éves sráác vagyok, és még szűz.
2013. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ha baj lenne, akkor úgy készülnék, hogy ezt nem pozitívumként vagy semleges dologként fogják fel az emberek, hanem mint zavaró tényezőt :D De jó látni, hogy nem ez a helyzet.
2013. márc. 11. 14:51
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem fogja zavarni, mert úgy is megb.... Esetleg akkor hátrál meg, ha nem akarja, hogy szűz lány nyakában lógjon vagyis nem tudd lerázni, de ez meg nem szerelem. Nem lesz zavaró és ne feküdj le valakivel, mert ciki szűznek. Amikor eljön az időd majd akkor eljön az ideje.
2013. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!