Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak én szerintem nem gáz ha...

Csak én szerintem nem gáz ha valaki szűz?

Figyelt kérdés
Manapság már az is ritka ha 16 évesen valaki még szűz. Ennek ellenére én nagyobb bajnak tartom egy tartósabb kapcsolat hiányát, mint a szüzesség el nem vesztését...

2012. dec. 25. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem csak szerinted
2012. dec. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem, de sajnos manapság sokan azt gondolják, gáz normálisnak lenni!
2012. dec. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

18 vagyok és még szűz,én nem tartom gáznak hogy vagyok ,sőt szerintem egyre kevesebb az a tini aki eljut 18 éves koráig úgy hogy még az ,és szerintem ez a gáz !


18/L

2012. dec. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Manapság már az is ritka ha 16 évesen valaki még szűz."

Te beteg vagy! Úgy baszik minden 16 éves kiscsaj, mint ahogyan minden srácnak minimum 22 centis van!

2012. dec. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

18 előtt jobb is lenne, ha a lányok nem csinálnák. Testileg és lelkileg sem érettek még rá. 20 felett azonban lassan a lányoknál is kezd gátlást kiépíteni, ha valaki szűz. Megnyugtatlak, a fiúk többsége is szűz még 18 évesen...


Amikor én 18 voltam, az osztályunkban 1-2 volt csak olyan, aki már szexelt...


Lányoknak azt üzenem, hogy a fiúk bazira nem tudják, hogy szűz vagy-e, ha nem mondod nekik! Ha túl idősnek érzed magad és még szűz vagy, akkor az első alkalom előtt szimplán mondd azt, hogy sajnos picit megvan, ha ez őt nem zavarja, akkor együtt lehettek. Ha tényleg érett, akkor a vér nem fogja megzavarni, mert teljesen mással lesz elfoglalva :) Csak szóljatok előtte, hogy ilyenkor érzékenyebbek vagytok, óvatosan csinálja. És voilá, meg van oldva a hosszú szüzesség problémája.


Akkor csináld, ha eljött az igazi, akiért tényleg érdemes odaadni az első alkalmat.

2013. jan. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!