Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves vagyok, még szűz....

17 éves vagyok, még szűz. Szerintem egy darabig még az is leszek, lehet ez baj később?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy nem érdekel a szex, de nem érzem úgy, hogy készen állok rá, és most nincs is kapcsolatom, meg más dolgok kötnek le.

Elhamarkodni meg nem szeretném, mert pl. az első csókomat is megbántam valamennyire, mert olyannal történt, aki semmit nem jelentett nekem (pedig egy csók nem nagy dolog, mégis elég sokat agyaltam rajta).

De ha még várok ezzel - mondjuk - három évet, akkor ez nem lesz zavaró? Mert mindenhol azt látom, hogy ennyi idősen már a legtöbb lány nem szűz, gondolom több tapasztalatuk is van.

17/L



2013. márc. 11. 14:34
1 2
 11/14 anonim válasza:
Dehogy baj.Sőt,én örülnék neki :)
2013. márc. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ilyen gondolkodással annyira mindegy mit csinálsz...


egyébként meg a fiúk kb 1/3a szereti a szűz lányokat, másik 1/3át emg nem érdekli, szóval jó esélyeid lennének még mondjuk 25 éves korodig. azután már nem nagyon kapósak a lányok, mert már öregednek, persze semmi se lehetetlen

2013. márc. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ha 3 évet vársz akkor addig ne is gondolj egy fiúra se, kihajintana mind ha ezt megtudná :D
2013. márc. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Kedves kérdező! Tényleg nem kell elhamarkodni. Ha összejössz egy fiúval akit szeretsz, nagyon fogsz örülni neki, hogy szűz maradtál. Ő pedig szintén örülni fog. Ezzel nincs semmi gond :) Puxx: emotional
2013. márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!