Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez csak szerintem fura?...

Ez csak szerintem fura? Valóban ezt súgják az ösztönei?

Figyelt kérdés
Mindketten szüzek vagyunk, 2 egymást követő alkalommal próbáltunk szexelni, de nem tudtuk betenni. Pontosabban ő hanyattfeküdt, és várta h majd én felhúzom a gumit meg beteszem... halál nyugodtan végignézte, ahogy 4 gumit elpazarolok. Vélemény?

2013. ápr. 16. 22:28
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nagyon aniv és butácska ha még te kértél bocsánatot. Ez a srác nem érdemli meg a szüzességedet. Ezek a dolgok nem igy működnek. lehet Te angyon szerted ezt ki is hazsnálja és ö tuti hogy nem szeret. Komolyan rá akarod "pazarolni" a szüzességedet. ár év mulv nagyon hülyének fogod tartani magadat ha vissza gondolsz erre. Mit szeretsz benne annyira? hogy van? A kapcsoaltotok egyéb részeiben is ilyen szeretett teljes?
2013. ápr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:

bocsi,de ebből nem lesz semmi

nem veheted el a saját szüzességedet,kéne hogy rendesen izgasson,főleg hogy az első valamennyire mindig fáj

ilyenkor pont hogy a pasinak kéne jobban figyelnie

nem ártana elbeszélgetnetek

2013. ápr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
de nem olyan odaadó, mint gondoltam:( nagyon kínos volt az elmúlt 2 alkalom :S
2013. ápr. 16. 22:43
 24/45 anonim ***** válasza:

ezért kéne beszélned vele

ha ez így megy és sikerül "összehozni"egy menetet biztos hogy nagyon rossz élmény lesz ami a későbbi kapcsolataidra is rossz hatással lesz

2013. ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után légyszíves ne neki add a szüzességed. Nem látod a fától az erdőt?
2013. ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
nem bántom meg azzal, ha azt mondom neki, hogy inkább mégsem akarom, és várjunk még egy fél évet?
2013. ápr. 16. 22:45
 27/45 A kérdező kommentje:
de én megbocsátom neki, mert tapasztalatlan mint én és lehet h csak én várok el túl sokat :S
2013. ápr. 16. 22:46
 28/45 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire nem izgatja a dolog akkor nem hiszem hogy megbántanád,ha meg mégis akkor közöld vele hogy itt az ideje hogy ő is tegyen valamit
2013. ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező mért nem hiszel nekünk? Nem érdemel meg téged. Ja és a tapasztalatlanság és a közönyösség között nagyon nagy a különbség
2013. ápr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
FÉRFIAK! ti tudjátok milyen megalázó ha beolt titeket egy nő, h nem voltatok elég jók az ágyban. senkinek nem kívánom, mert tudom h a fiúknak ez NAGYON fontos..
2013. ápr. 16. 22:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!