Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek rossz, ha valaki...

Szerintetek rossz, ha valaki szüzen megy férjhez?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy a mai világban már nagy dolog, ha valaki még "tiszta". Szerintem a kapcsolatok/házasságok nagy része azért romlik meg, mert a szüzességüket nem egymásnak ajándékozták. Mi a véleményetek erről?

16/L


2009. szept. 1. 21:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

szerintem hulyeseg ez a "kesobb kiderul hogy nem passzolnak szexualisan". ha egyszer egesz eletedben 1 emberrel fekudtel le, nincs osszehasonlitasi alapod. es ha mindketten szuzek voltatok elotte, akkor egyutt tanuljatok meg, egyutt josztok bele es ugy fogjatok csinalni ahogy kolcsonosen jo es megfelel. ha nem volt ezelott baratnod aki hagyta hogy seggbek.rd akkor nem fogod hianyolni hogy a jelenlegi is hagyja.ha meg szeretned, megbeszelitek es kesz. minden ember mas, tehat mas az agyban is. szerintem sokkal nehezebb ujabb es ujabb partnerekhez igazodni mint egyetlen emberhez. amitol az elozo instant a csucson volt, lehet h a mostani nem is szeret. viszont amitol a multkor a csucson volt, attol jo esellyel most is ottlesz. ha 2 ember egyutt fedezi fel ezeket az oromoket, nincs ahogy ne legyen jo. es mivel eleinte minden amator benazik picit, nem ego es nem is rossz, mivel egyutt jonnek bele es elnezik egymasnak az ilyesmiket. az a nehany dolog amiben egetveroen kulonbozhetnek a szexualis etvagy (de kisebb mertekben ehez is lehet alkalmazkodni illetve ez amugyis valtozik, pl egy 20 eves vadmacska terhesen lehet h egyaltalan nem fogja kivanni) es a kulonbozo fetisek, extremebb kivansagok. de kiserletezni lehet attol, vagy belejon a masik vagy nem.


de hogy felreertes ne essek, en nem feltetlenul a hazassag utani szexet tamogatom, hanem azt hogy 2 ember csak egymassal fekszik le es hogy az igenis lehet jo, sot, rendszerint az is! a hazassag utani szex-el azert nem ertek feltetlenul egyet, mert manapsag 25-30 evesen hazasodnak a legtobben, addig szinte keptelenseg kibirni. valamint ez is egymas megismeresehez tartozik, enelkul tenyleg lehet zsakbamacska a hazassag. de ha mar megvan a valoszinu jovendobeli (sose lehet tudni) pl 17-20 evesen, nem latom akadalyat h szeretkezzenek. ha vegul megsem mukodik a kapcsolat, az sem vialgvege ha meg volt 1-2 partner hazassag elott, de azzal semmikepp nem ertek egyet amit manapsag muvel egy csomo tini (diszko, 13 evesen odadobja magat egy senkinek, 17 evesen mar tobb mint 10 partnere volt, stb)

2009. szept. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó. Tapasztalj. 25 évesen hozzámész alakihez, kiderül, hogy nem jó vele a szex és nincs választásod. Persze ettől még nem kell valakit otthagyni, lehet rajta változtatni, beszélni, stb. Egyáltalán nem ettől romlik meg a kapcsolat. Ez hülyeség. Szép dolog a másiknak ajándékozni a szüzességed, de élményből és tapasztalatból kimaradsz. Amit esetleg tudnál később kamatoztatni.
2009. szept. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazatok van. Nem mintha még aktuális lenne.. :P
2009. szept. 6. 11:59
 24/27 anonim válasza:

0901 22:34 Meglepődtem, hogy egy 17 éves srác szavait olvastam...:) Jó ilyet is látni!


22/L

2009. szept. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Kedves 2009-09-01 21:28-as 16 éves fiúcskának üzenném, hogy válogassa meg a szavait.


26/N vagyok és szűz. Szépnek tartom magam és mások is engem, modellalkatom van és nemsokára két diplomám és doktori címem. Tehát valószínűleg nem vagyok szellemi fogyatékos sem. Nem elvek miatt alakult így, hanem mert nem találtam megfelelő férfit eddig, aki szeret és megbecsül, valamint én is ugyanezeket érzem iránta.


Na, erre varrjál kabátgombot, öcsisajt!


Egyébként a kérdésre válaszolva: én abban nem látok semmi rosszat, ha valaki szűzen megy férjhez. Mint írtam, nem az elvek miatt alakult ez így nálam, hanem egyszerűen csak így lett. Nem szeretem, mikor ezzel jönnek az emberek, hogy ki kell élni magam. Én már kiéltem úgy, hogy volt bulizós korszakom, igen, voltak rövidebb kapcsolatkáim, ismerkedéseim, flörtjeim. Én ezeket bőven elégnek érzem.

2011. máj. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Tudtad, hogy ha valaki már a házassága előtt elveszti a szüzességét, az bűn? Kivéve ha megerőszakolják (amiről nem ő tehet).
2011. jún. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem mindenki vallásos...
2011. jún. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!