Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez most hogy is van? Aki nem...

Ez most hogy is van? Aki nem megy szűzen férjhez az már csak megvetendő rib@anc?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 19:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
mi?
2011. aug. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
kitől szülted meg ezt a baromságot?
2011. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%

Ezt már én is észrevettem. Itt minden nő ribancnak van titulálva aki életében szexelt.


de persze a ringyó pasik nem veszik észre hogy valójában ők még jobban akarnak szexelni mint a nők...


Persze magukat vetítik ki a nőkre...


Ribanc pasik :D

2011. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Konkrétan ezen kérdés egyes válaszai alapján (még van rengeteg más kérdés) jutott eszembe a kérdés.

2011. aug. 11. 20:09
 5/18 anonim válasza:
93%
Mindenkinek lehetosege van donteni a sajat testerol, igy arrol is, hogy hazassag elott kivel es hanyszor szexel, avagy nem szexel. Mindenesetre nem hinnem, hogy a mai vilagban barki is ribancnak nevezne azt aki szexel hazassag elott. Sot inkabb azt nezik hulyenek, aki kepes a hazassagig varni e szexel.
2011. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%

Túlzó példa volt amit a kérdező írt, kedves utolsó.

Egyébként nem, nem az, a nőknek is vannak igényeik, csak nem mutatják úgy mint a "férfiak". Viszont nem tudom mi a fszomat ítél minden nő külső alapján, ha kalandra vágy...vagy miért kell nekik kigyúrt állat? Azt hiszitek attól lesz valaki jó az ágyban? Megsúgom: nem. Szóval leszophatjátok mind tövig, hogy még válaszra sem vagytok képesek miután mutatok egy képet...pedig nem vagyok csúnya, sőt...csak egyszerűen vékony vagyok, de attól még jó vagyok az ágyban, jobb mint a kigyúrt többség, odaadóbb is, és a nőért vagyok, nem magamért. Nah mind1, baszasátok magatokat svájcinégerekkel, aztán irkáljátok, hogy jaj nem mentem el, meg soha többet szerető/alkalmi szex. Fuck off.

2011. aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
25%
Igen azok és lehet lefele pontozni nem érdekelXD
2011. aug. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

:) ezen rengeteget lehetne vitatkozni.

De tény, ha a nők ilyenek, akkor a férfiakk sokkal, de sokkal rosszabbak. És most nem akarok megsérteni senkit.

2011. aug. 11. 20:58
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
A ribanc az az a nő, aki nagyon sok emberrel összefekszik, nagyon kevés válogatás után. A szüzességéről mindenki egyes egyedül dönt, senkinek nem lehet beleszólása. Az pl. aki házasság előtt lefekszik már a párjával, az koránt sem az.
2011. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
hát..keresztények nem nézik joszemmel
2011. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!