Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Aki úgy tervezte, hogy szüzen...

Aki úgy tervezte, hogy szüzen megy férjhez és mégis megtette előbb, megbánta utólag? Ha igen, akkor miért?

Figyelt kérdés
Olyan véleményeket nem kérek, hogy mekkora hülyeség szüzen férjhez menni, mert olyanok válasza érdekelne, akik alapvetően így gondolták jónak.
2010. febr. 21. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Én is így gondoltam, de aztán ráébresztem, hogy ez már nem a XVI. század, és nem bántam meg.:)
2010. febr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem füg össze a századdal az, hogy ki hogyan gondolkodik.
2010. febr. 21. 17:46
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat: függ.
2010. febr. 21. 17:46
 4/8 anonim válasza:
68%

Én hívő voltam, és azért akartam várni a házasságig. Aztán már nem hittem Istenben, így megszűnt az ok. Ennek ellenére hálás vagyok, hogy többek közt emiatt nem vágtam bele az egészbe túl fiatalon. Nagyon sok kockázata van, a tabletta nem egészséges, a gumi kiszakad, a megszakításos nem biztonságos, és egy ilyen "baki" megöli a szerelmet.

Szóval én megtettem előbb, házasság nélkül, és nem bántam meg. 26 éves voltam, és egyáltalán nem voltam szerelmes, nem is nagyon élveztem, csak azt hittem, én már úgyse lehetek boldog szerelmes. Nem is nagyon feküdtem le a párommal utána túl sokszor, annyira undorodtam tőle. De megbánni nem bántam meg, mert végig olyan érzésem volt, mintha nem is szexelnék. És nem is volt az szex, ezt akkor értettem meg, amikor viszonzottan szerelemből feküdtem le a párommal. Na, az szex volt...És azt se bántam meg. De komoly kapcsolat nélkül, csak a szexért sose csináltam.

2010. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
így akartam, de nem bántam meg
2010. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem így akartam egyáltalán, de szerintem attól függ leginkább, hogy ki mennyire bánja meg, hogy mennyire gondolták ezt komolyan, illetve mennyire "erkölcsösek", ha lehet így mondani.
2010. febr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
házasság=rabszolgaság
2010. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Házasság = szerelem és elköteleződés :)
2010. márc. 2. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!