Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem meri megtenni az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem meri megtenni az első lépést, vagy már megtette csak nem jött le nekem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, az osztálytársam, és egy utcával lakik odébb, mint én.

Suliba elég jól kijövünk. Van hogy azt veszem észre, hogy néz, és ha olyankor ránézek, akkor vagy elfordul, vagy egy-két másodpercig nézzük egymást. Meg néha "beszólok neki", de csak ilyen apróságokat, mosolyogva, ő szintén mosolyogva válaszol. Általába tőlem kér zsepit.

És mivel szomszédok vagyunk, néha együtt jövünk haza, ha úgy alakul. De olyankor csak megyünk egymás mellett. Egyikünk se szól a másikhoz.

Miért csinálja ezt? Miért csinál úgy olyankor, mintha ott se lennék, amikor csak ketten vagyunk? (mármint nincsenek ott az osztálytársak, meg a tanárok.)

13/L


2010. nov. 11. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már feltetted egyszer..
2010. nov. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

fogalmam sincs, de az,hogy tőled kér zsepkendőt az szerintem semmi,nekem is van egy csaj az osztályban és tőle kérek zsepit ,de csak azért,mert nála mindig van aztán már megszoktam.

Az meg,hogy együtt mentek haza ,hát figyelj nem hiszem ,hogy kerülőn akart menni..

Hát nem tudom..de azért ne legyél benne olyan biztos,hogy bejössz neki..bár lehet..de nem hiszem.nemtudom. (:

2010. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem is azért írtam,hogy húde nagy dolog, hanem, hogy napközbe, a suliba milyen jól kijövünk, amikor meg ketten vagyunk, akkor csak az a bizonyos feszült csönd. És hogy ez miért van így.
2010. nov. 11. 19:18
 4/4 anonim ***** válasza:
az a helyzet, h bármennyire is szeretnéd, 13 évesen nem áll rá készen(te meg aztán főleg nem...) h párkapcsolatban legyen és éretlen, nem is tudja mit kezdjen veled, hiszen még kisfiú! azt se tudja h szóljon hozzád, ha ketten vagytok..ne haragudj, de ezzel még kicsit inkább várjál
2010. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!