Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek rossz, ha valaki...

Szerintetek rossz, ha valaki szüzen megy férjhez?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy a mai világban már nagy dolog, ha valaki még "tiszta". Szerintem a kapcsolatok/házasságok nagy része azért romlik meg, mert a szüzességüket nem egymásnak ajándékozták. Mi a véleményetek erről?

16/L


2009. szept. 1. 21:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Ha mazlid van es jo vele a szex akkor nagy ajandek.De ha szar a kufirc akkor az a kapcsolat veget is jelentheti.Jobb a hazassag elott kideriteni.
2009. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
53%

Ilyen nincs.

Aki 25 évesen még szűz, az vagy bűnronda, vagy fogyatékos testileg vagy szellemileg, vagy a fejébe vett valami baromságot, hogy ő miért nem veszti el.

Ilyen nőt márpedig én tuti nem vennék el.


Régen azért házasodtak szüzen, mert mindeki 18-19 évesen megházasodott, nem volt fogamzásgátlás, és a faluban mindenki ismert mindenkit, tehát nem lehetett megrakni egy csajt utána meg otthagyni.


Ma már ez a termsézetes, engem zavarna ha nem így lenne.


16/F

2009. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Thurston ***** válasza:
57%

Jó nagy hülyeség, amit mondassz. A kapcoslatok része pont azért romlik meg, mert túl kevés nővel/férfivel volt előzőleg valamelyik fél, vagy mert későn derül ki, hogy nem passzolnak szexuálisan.


Tehát nem jó.

2009. szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Thurston ***** válasza:
79%
*nagy része
2009. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Én még csak 16 vagyok, úgyh. nem kell leharapni a fejemet. Nem áll szándékomban még házasodni. :) Amúgy meg nem vagyok bűnronda és fogyi sem..
2009. szept. 1. 21:33
 6/27 anonim válasza:
66%

Szerintem nem jó. Nincs tapasztalatuk, és nem élik ki magukat a felek. Aztán meg 30éves korában mikor már 1 egész család a tét, csalják egymást, mert rájött hogy még nem élt....

Nekem ez a véleményem

2009. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
és nem mondok hülyeséget, csak kérdeztem v.mit
2009. szept. 1. 21:33
 8/27 anonim ***** válasza:
90%

igazából ez 2 féle embertípus. aki szüzen megy férjhez, az valszeg nemtulajdonít ennek túlnagy jelentőséget, hogyha a férje nemlesz adonisz az ágyban. nekik nem a szex van mindenekfelett, sokkal többet jelent nekik a férjük tulajdonságai, személyisége, mint a péniszének mérete, vagy teljesítőképessége.

és van a másik féle, akiknek igenis sokat számít az h az ágyban is teljesítsen a férfi, így logikus h ők nem szeretnének zsákbamacskát.

egyik sem elítélendő. nemkell elítélni a szűzen férjhez menőket, ők tudják h mit vállalnak, és nekik így a jó.

az viszont tény, hogyha a férfi és a nő is ugyanilyen szűzi beállítottságú, akkor tényleg sokat jelent az, h egymásnak adták magukat. a házasságban egy nagyon szoros kötelék jön létre ezáltal, ami sokmindent kibír. de ezcsak akkor valósul meg ha mind a 2 fél a szüzen házasodás híve

2009. szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Thurston ***** válasza:
69%

"Szerintem a kapcsolatok/házasságok nagy része azért romlik meg, mert a szüzességüket nem egymásnak ajándékozták."


EZt nem kérdezted, hanem mondtad. És hülyeség. Ergó hülyeséget mondtál. De mindegy persze, mivel kifejtettük, hogy miért az, így talán már bölcsebb vagy valamelyest.

2009. szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
75%

Ha megtalálod azt a férfit aki majd a férjed lesz, szerintem jobb ha még az esküvő előtt lefekszetek egymással, mert sajnos van olyan, hogy nem mindenki passzol össze az ágyban, vagy nem megy minden elsőre olajozottan. Jobb ilyenkor megoldani a problémákat, minthogy friss házasként legyetek frusztráltak. Meg hát elméletileg egyszer akar mindenki megházasodni, és egy életen át rossz szex pff! Előbb utóbb a kapcsolatot is kikezdi!

Nem azt mondom, hogy rohanj elveszíteni a szüzességed. (21 éves lány vagyok és én is szűz még- nem akarok várni az esküvőig, de eddig még nem volt olyan srác akibe igazán beleszerettem volna, és akivel le akartam volna feküdni) De ha jön egy srác akihez vonzódsz, jársz vele, attól még lefekhetsz vele, még ha nem valószínű is hogy ő lesz a jövendőbeli férjed!

De az mindenképen tisztelendő, ha te az elveid miatt várni akarsz az esküvőig! A szüzesség nem bűn, de az elvesztése sem!

2009. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!