Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek rossz, ha valaki...

Szerintetek rossz, ha valaki szüzen megy férjhez?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy a mai világban már nagy dolog, ha valaki még "tiszta". Szerintem a kapcsolatok/házasságok nagy része azért romlik meg, mert a szüzességüket nem egymásnak ajándékozták. Mi a véleményetek erről?

16/L


2009. szept. 1. 21:22
1 2 3
 11/27 Thurston ***** válasza:
54%

"igazából ez 2 féle embertípus. aki szüzen megy férjhez, az valszeg nemtulajdonít ennek túlnagy jelentőséget, hogyha a férje nemlesz adonisz az ágyban. nekik nem a szex van mindenekfelett, sokkal többet jelent nekik a férjük tulajdonságai, személyisége, mint a péniszének mérete, vagy teljesítőképessége."


Na, ilyen ordas nagy baromságot sem olvasni minden nap.

Úgy mondod, mintha az valami buta, felszínes dolog lenne, hogy valaki szereti a jó szexet. A jó szex UGYAN OLYAN fontos egy kapcoslatban, mint a a többi dolog, amit említettél. Az, hogy valaki ennek nem tulajdonít jelentősséget, az nem azt jelenti, hogy hát ő ilyen és kész, hanem hogy beteg. Az embernek normális esetben kell hogy legyenek ilyen igényei. Senki nem fog olyanhoz férjhez menni, aki nem elégíti ki, dem ilyen jó ember már amúgy meg.

2009. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:

Így is van. Senki nem fogja azt mondani:

"Á, azt hiszem hozzá megyek feleségül. Szexuálisan ugyan nem elégít ki, a pénisze is túl kicsi/nagy, a ágyaink is mások, de ettől függetlenül tök jó arc, meg tud nevettetni, okos is, szóval minden remek lesz."


Aki mégis így gondolkodik, annak baja van. (Frigid, aszexuális.)

2009. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
52%
mert az jobb, hogy 13 éves kiscsajok között cikinek számít hogy még szűz?? az a baj, hogy túl korán mentek bele a szexbe. nem csak fizikálisan, hanem lelkileg is meg kell rá érni ( nem felnőttként papolok, 21 vagyok) A szex nem dugás, baszás, kefélés, kettyintés… sorolhatnám még a rondábbnál rondább kifejezéseket. A szex , akkor az igazi ha szeretkezésnek/szerelmeskedésnek hívhatod! Amíg nem érzi vki a kettő közötti különbséget addig nagyja a csudába!
2009. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

gyepesek vagytok. tudjátok, nemaz a megoldás, ha nemmegy rögtön olajozottan a szex, hogy na szevasz, keresek egy másikat. mindent meg lehet oldani kommunikációval, türelemmel, és egymás segítésével. és ez igaz a szexre is.

amit írtamn nemúgy kell értelmezni, h a nőt sosem tudja kielégíteni a partnere, hanem úgy, hogyha nemmegy rögtön elsőre, akkor ezt kilehet gyakorolni, és bele lehet jönni, és azoknak, akik szüzen mennek férjhez, ezt tudják, és nem betegek.


mielőtt lelennék támadva h szűz vagyok, és szüzen akarok férjhez menni, közlöm h nem. 24 vagyok, és 16 éves koromban vesztettem el. és volt olyan partnerem, akivel kezdetben nemmentek jól a dolgok, de idővel minden helyre állt, és maximálisan kivoltam elégítve. sőt, eddig az összes partnerem kitudott elégíteni, és énis őket. volt akivel azonnal ment, és volt akivel kellett egykis csiszolódás.

és mégegy dolog, édesanyám szűzen ment férjhez. és nem beteg. ő is megvan elégedve a szexuális életével, a mai napig tart.

2009. szept. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

regebb valoban volt hogy mar 13-15 evesen eladosorban volt a lany, ugy nem nagy kunszt szuzen ferjhez menni. ha megkerded a nagyanyad/dedanyad h hany evesen hazasodott.... a mi korunkban mar reg gyereke is volt,sot lehet mar 2 is! nekunk meg eszunk agaban sem all hazasodni, de a hormonok mukodnek, vannak igenyeink. ugyh szerintem teljesen normalis ha valaki nem szuzen megy ferjhez. es nem bun, legalabbis en nem tartom annak.


azzal sem ertek egyet hogy valaki 16 eves kora elott szexeljen es foooleg nem 14 alatt. ahogy azzal sem hogy egy 18 ev alatti csajnak mar minimum 5-10 szexpartnere volt, es ennek joresze egyejszakas akit 10 perce ismert.


ami azt illeti h egymasnak adni a szuzesseget....ez valoban lenyeges es szep dolog. viszont ehez nem kell hazasok lenni. ami a kielest illeti.....van aki nem feltetlenul vagyik masra, foleg ha erzelmi hattere is van nala az aktusnak, szoval nem szexel hanem szeretkezik.


szerintem a jo szex 1 nagyon fontos tenyezo egy jo hazassagban, de attol mert valakivel az elso alkalom nem jo, nem kell dobni. sokszor tenyleg picit ossze kell csiszolodni, de utana mar lehet h fantasztikus. viszont az autot valoban el kell vinni egy test drive-ra mielott megvesszuk. :p


szerintem ugyanugy hulyeseg 25-30 eves korig szuzen maradni mint 13 evesen elvesziteni mert az a trend. mindennek megvan az ideje, mint a szalmakalapnak.


es hogy ne legyen az hogy vizet predikal es bort iszik: 20L voltam, 17 evesen vesztettem el, mindketten szuzek voltunk. azota egyutt vagyunk es meg nem lehet tudni, de lehetseges hogy egyutt is maradunk.

2009. szept. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
86%

Eh, mekkora bűn, hogy valaki nem szexmániás, és az "élet" nem azt jelenti, hogy minél többmindenkivel dugjon meg effélék... Ha két szűz ember így dönt, hogy házasság után, akkor az az ő dolguk, és valószínűleg nem ok nélkül teszik, ha kölcsönösen szeretik egymást, akkor ott nagy baj nem lehet, sőt, ha az egyetlenek egymás életében, akkor úgy egymásra tudnak hangolódni, hogy ihaj, és ponthogy nem lesz rossz a szex. Ráadásul ez az egész úgy van beállítva, hogy ha valaki szűzen megy férjhez, akkor 100% rossz lesz utána a nemi élete... persze, mer csak úgy lehet jó, ha egy focicsapat átment rajta szurkolóstul, merhogy a tapasztalat... naja, szerintem meg sokkal szebb, ha két ember együtt "tanul", szerzi azt a tapasztalatot, (akár) 0ról kezdve és holtig végezve.


Úgyhogy a megfelelő emberek képesek rá, nincs ezzel semmi rossz, de ugyanúgy elsülhet balul, mint minden más ezen a világon, most azok ellen is hőbörögjünk össznépileg?


17/F

2009. szept. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

nekem a férjem volt az elso (én is neki), igaz, jopár évvel az eskuvo elott, de: egyáltalán nem bántuk meg. szerintem jol megértjuk egymást, és ami a lényeg: a szex nem a kapcsolatunk alapja,hanem csupán a része.

szerintem (unk) igenis lehet egymáshoz alakulni, lehet egymástol tanulni, ha ketten szeretik egymást, akkor kello turelemmel és akarással mindent lehet. nálunk mostanság jott elo olyan probléma, h én nem igénylem annyiszor, mint korábban, de ez átmeneti, tudjuk az okát, idáig teljesen egy hullámhosszon voltunk (=nem derult ki a probléma az eskuvo elott, pedig lett volna rá ido).

ja, és: nem itélem el a szexet házasság elott, még mielott valaki leprudozne. Prud max. azért lehetnék, mert a felelotlen, érzelmek nélkuli, fuvel-fával szexet ítélem el, egy érett kapcsolatnak természetesen a része. a része, nem az alapja. szerintem, de mindenki mást gondol.

2009. szept. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

utolso megint:

a válaszombol lemaradt a válasz, mert azokat a párokat védtem, akiknek nem volt más partneruk.

a válasz: nem rossz, mindenki maga donti el. engem kifejezetten zavarna, ha a férjem mindenkivel lett volna, akivel járt, akivel szeretett volna v akire csak gondolt.nagyon jo így, h valami csak a miénk:)

2009. szept. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
utolsoval egyet ertek, de csak bizonyos esetekben. ha valaki 25, sot 30 eves kora utan hazasodik (van ilyen, sot, ujabban egyre tobb mert sokan nem merik tul koran "lekotni" magukat, mindenki egyik egyetemrol ki, a masikba be, kozben buli, szoval nem erettek a csalad alapitashoz illetve vannak 6+ eves egyetemek pl orvosi amit mire elvegzel detto 25 folott vagy azelott meg hogy hazasodj ha nincs munkad?) szoval ha valaki keson hazasodik viszont lehet h kihagy valamit, tovabba szerintem nehezen is lehet kibirni annyi ideig es azert valljuk be. ha a 30 eves jovendobelink azt mondja szuz, akaratlanul is felemrul a kerdojel h valami nincs/nem volt teljesen rendben vele.
2009. szept. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz, sőt a vőlegényed örülni fog neki, legalábbis én örülnék. Szerintetek általánosságban kik élnek boldogabb házasságban, akik egymásnak adták, vagy akik nem? Azt hallottam, hogy akik házasság után szeretkeznek elősször, azok között kevesebb a válás.
2009. szept. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!