Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, hogy azért mert...

Miért van az, hogy azért mert 18 éves vagyok és szűz, rögtön mindenki megdugna? Többi lent

Figyelt kérdés

Ha válaszolok arra kérdésre itt gyakorin hogy pl: " 13 éves vagyok szerintetek ciki hogy még szűz vagyok?" és megírom hogy nem aranyom ez akkor lenne ciki ha már nem lennél az és nyugi én 18 vagyok és nem maradtál se semmiről ahogy én se!

és rögtön bombáznak 100-an ismeretlenek hogy "laza kufircba benne vagy ?" "miért nem veszíted el velem gyorsan?"

Szóval nem értem ,lassan tényleg ez a ciki hogy szűz vagyok,pedig büszke vagyok rá :/ de lassan az a jó ha 13 évesen átmegy rajtam fél Magyarország ..



2013. jan. 7. 19:19
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: nem ciki,h szűz vagy. Én is az voltam még két hete . 18/L legyél rá büszke és annak add oda magad,aki megérdemli. nekem is lett volna kivel előtte is,ez nem nagyképűség.

annak a kommentelőnek,aki meg azt írta,h beképzelt vagy,javasolnám,h tanuljon meg előbb helyesen írni,mielőtt valakit lehordana ;)

2013. jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
0%
nejavasolj te nekem semmit,buta liba
2013. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat 32! :)

Teljesen igazad van ,és örülök hogy vannak még korombeli lányok akik így gondolkoznak mint ahogy te is :)

2013. jan. 10. 21:52
 34/34 anonim ***** válasza:
Nincs mit kérdező.:) te meg kedves majmokbolygója. ha a szám,ami a neved után van,a születési dátumodat jeli,akkor azóta már igazán tanulhattál volna egy kis jómodort,nem libázgatod ,meg illeted hasonló szavakkal a másikat,főleg egy nőt,azért mert kinyilvánította rólad a véleményét,h bajok vannak a helyesírásoddal és bunkó vagy. Mellesleg nem veszem a szívemre a kommentedet,nyugodtan szídhatsz tovább. ;)
2013. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!