Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, hogy azért mert...

Miért van az, hogy azért mert 18 éves vagyok és szűz, rögtön mindenki megdugna? Többi lent

Figyelt kérdés

Ha válaszolok arra kérdésre itt gyakorin hogy pl: " 13 éves vagyok szerintetek ciki hogy még szűz vagyok?" és megírom hogy nem aranyom ez akkor lenne ciki ha már nem lennél az és nyugi én 18 vagyok és nem maradtál se semmiről ahogy én se!

és rögtön bombáznak 100-an ismeretlenek hogy "laza kufircba benne vagy ?" "miért nem veszíted el velem gyorsan?"

Szóval nem értem ,lassan tényleg ez a ciki hogy szűz vagyok,pedig büszke vagyok rá :/ de lassan az a jó ha 13 évesen átmegy rajtam fél Magyarország ..



2013. jan. 7. 19:19
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Kedves EzioAuditoreDa1216 !

Énis ebben reménykedem :) Hogy találok olyat aki ennek örül!:) És örülök hogy te ilyen vagy e téren:) Bár nem ismerlek de sajna ritkán hallok ilyet :( mert sokan ugy vannak vele hogy a szűz csaj nyüg mert csak a baj van vele az ágyban .

2013. jan. 7. 19:36
 12/34 anonim ***** válasza:
Ugyan már annak is írnak hogy jössz-e egyet d.ugni aki világosan leírja hogy van barátja :DD
2013. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Szia


Az a tapasztalatom ,hogy ezek a billentyűhuszárok a való életben visszataszító emberek. Én a helyedben megkeresnék egy publikus házat és megmondanám ,hogy ott várlak péntek este 8 kor. Természetesen kamu,de hogyha ilyen nagyfiú akkor kapja meg amit akar mástól.


Én is 22 vagyok és büszke

2013. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

This is Hungary.

Te, miért vagy büszke rá?

2013. jan. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Kedves 14!

Azért vagyok rá büszke mert nem 13 évesen vesztettem el,nem csináltattam fel magam ,felelőtlenül ,és pusztán divatból .

Számomra értéke van hogy nem járt bennem fél pest! pedig lehettem volna én is a korosztályom ...hogy 17 évesek de kortalanok mert nem tudom megmondani hány éves annyira szétvan már b*szatva

2013. jan. 7. 19:46
 16/34 anonim ***** válasza:

Mert én is büszke vagyok arra, hogy szűz vagyok 18 évesen, mert nehéz feladat kitartani emellett. Csak sajnos nincs olyan lány, aki ezt becsülné bennem és még nem is beszéltünk arról, hogy külsőre is bejöjjön. Szóval kissé lehetetlen számomra megfelelő lányt találni, mert akik nekem külsőre tetszenek, azok sajnos már rég nem szűzek. :(

#14 voltam.

2013. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
0%

kérdező,beképzelt vagy akár az összes csaj,mieza

duma hogy basz.hatnál ha akarnál?kimondta?azért nem

ba.sztál eddig mert nemkelessz senkinek azthiszed csak

bizonyos férfiak nem ba.sznak azért?senkinek nemkeleszzszzzz

2013. jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim válasza:
Szerintem nem baj ha szűz vagy!Nekem is barátnőm szűz volt mikor megismertem 6 éve és örültem hogy nem ment rajta végig elöttem a fél város!
2013. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Szerintem nincsen abban semmi beképseltség, hogyha azt mondja, már lehetett volna szexuális kapcsolata. Én is bármikor megdughatnék bárkit a suliban, mert helyes vagyok, jól nézek ki. Ez egy tény. Szerintem inkább becsülendő, ha valaki ellent tud mondani csábításnak.

De ez még nem garancia arra, hogy a Kérdező, vagy akár én tényleg jól nézünk-e ki. De én igen. :D

2013. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Ja, #14 voltam (#19).
2013. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!