Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mit gondolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondolnátok egy olyan lányról aki szinte rögtön az elején olyanokat kérdez h "basztatok -e már" v "szűz vagy-e még"?

Figyelt kérdés
Elég nagyszájú vagyok és sok ilyet kérdezek :D 18/L
2012. nov. 28. 20:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám hogy le akarsz sz0pni.
2012. nov. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs ezzel baj, bár elég alpári vagy, szóval ezzel szerintem elüldöznél egy pasit. de normálisan megkérdezve nincs vele gond. 23/L
2012. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%
Az, hogy a szexuális tapasztalat sokat számít neki, és legalább hamar kiderülne, hogy nem illünk egymáshoz. :) (26 szűz pasi)
2012. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Készpénznek veheted, hogy egy szintmérős nővel állsz szemben. Jobb időben katapultálnod a társaságából, mert még beégsz! Egyértelmű,hogy arra van ráálva ,hogy felmérje, mennyire tud kiélvezni a farkadtól. HA nem vagy szalonképes, akkor hamar kiver mint egy kutyát maga mellől.
2012. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg elhajtanám, de esetleg ha gyugeszolni akarna egyet akkor az beleférhetne, de semmi komoly. :)
2012. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
58%

Hogy egy nagyszájú csaj vagy. :)


Magasabban van a léc nálad, és azokra a fiúkra buksz, akik tudják ezt kezelni.


Aki ezt a beszólást, nagyszájúságot nem tudja kezelni (értsd nagyon zavarba jön, vagy goromba lesz...stb.), akkor az nálad kuka.

2012. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Mellettem lehiggadnál... :D

Én meg kedvesen válaszolnék valami sejtelmeset! ;)

2012. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
20f
2012. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ki itt a 26 éves, ráadásul "vén trotty"?
2012. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Vén trotty az úgy 60 éves kortóll kezdődik. Vagy azokat minek hívod? Múmia? 40 éves korig nem ciki szűznek lenni. Onnattól meg már úgysem kellessz senkinek, tehát a mindegy kategoirába csúszol át.
2012. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!