Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, hogy azért mert...

Miért van az, hogy azért mert 18 éves vagyok és szűz, rögtön mindenki megdugna? Többi lent

Figyelt kérdés

Ha válaszolok arra kérdésre itt gyakorin hogy pl: " 13 éves vagyok szerintetek ciki hogy még szűz vagyok?" és megírom hogy nem aranyom ez akkor lenne ciki ha már nem lennél az és nyugi én 18 vagyok és nem maradtál se semmiről ahogy én se!

és rögtön bombáznak 100-an ismeretlenek hogy "laza kufircba benne vagy ?" "miért nem veszíted el velem gyorsan?"

Szóval nem értem ,lassan tényleg ez a ciki hogy szűz vagyok,pedig büszke vagyok rá :/ de lassan az a jó ha 13 évesen átmegy rajtam fél Magyarország ..



2013. jan. 7. 19:19
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

majmokbolygoja1968

kösz a választ ,egyáltalán nem vagyok beképzelt nincs miért annak lennem ,csak tényleg el szoktam gondolkozni azon hogy ha van olyan mint én hogy még szűz akkor vagy cikizik érte ,vagy annyit mondanak hogy gyere egy körre ,én meg nem vagyok ilyen ! Az hogy nem kellek senkinek ,az csak szerinted van igy.én remélem találni fogok majd valakit aki szeret ugy ahogy vagyok

2013. jan. 7. 20:00
 22/34 anonim ***** válasza:
0%

akkor csak a férfiakra jelemző hogy azért nemszo.patnak

mert nemakarják őket?mint pl én?deha tehetnék megtenék?

mert ha igen,eből kiderül hogy a nőknek jobb,ha

dugnak jo nekik ha nem dugnak büszkék magukra,ha egy férfi

nemdug akasza fel magát mi-.-

2013. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
sose gondoltam igy hogy akasszátok föl magatokat férfiak!
2013. jan. 7. 20:29
 24/34 anonim ***** válasza:

kérdező,necsak az akasztós részre válaszolj,

nem ennyiből ált a modnandóm,egy nő akor ba.sz amikor akar,

egy férfi nem,ezért jobb a nőknek

2013. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Nem kell reklámozni,hogy szűz vagy,azt sem kell,hogy ha már nem vagy az.Kezeld magánügyként,senkinek semmi köze hozzá.

Akkor majd nem fognak elítélni,vagy bombázni ajánlatokkal!

2013. jan. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

látom továbbra se érkezik válasz arra amit irtam,nembaj,

leirom mégegyszer.....

egy nő akor ba.sz amikor akar,mindig akad jelentkező,

viszont én hiába kérdeznék meg akármijen csajt hogy

lesz.opsz?NEM FÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓG

ezért jobb a nőknek,vili?

2013. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Dionsyia ***** válasza:

Ja, jobb a nőnek... de hiába élünk a 21. században, egy nő a sok dugesz(szopás) után ribanc, te meg hatalmas mácsó vagy...

Egy csaj "értéke" ált. csökken a faszi szemében, ha már sokan jártak benne, egy faszié inkább nő ha már sok mindenkiben járt...

Mint ahogy az öreg paraszt mondta, arra a kérdésre, hogy miért zavarja,ha megcsalja az annyosz, mikor ő is mindig félrekefél?

Erre ő: ha szarba lépek a csizmámmal, csak letörlön, de ha mások beleszarnak a csizmámba, akkor abba én már bele nem dugoma lábam...

Ennyit arról, mennyivel jobb nőnek lenni. Irigylitek tőlük az állandó lehetőséget, ha pedig kihasználják, leribancozzátok őket. Hol itt az igazság?

2013. jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Dionsyia ***** válasza:
annyosz= asszony
2013. jan. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

majmokbolygoja1968


Te szerintem azért nem dughatsz csak mindig,mert így gondolkozol!

Egy nőnek sem lesz sohasem szimpatikus az ilyen hozzáállás!

2013. jan. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
sose irigyeltem a korosztályombeli lányokat azért mert ők dugnak orba szájba én meg nem. csak nem értem őket,,,,és lassan tényleg az a cinkes azt cseszegetik aki még szűz mert nem fogott több fszt mint kilincset..
2013. jan. 8. 16:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!