Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, hogy azért mert...

Miért van az, hogy azért mert 18 éves vagyok és szűz, rögtön mindenki megdugna? Többi lent

Figyelt kérdés

Ha válaszolok arra kérdésre itt gyakorin hogy pl: " 13 éves vagyok szerintetek ciki hogy még szűz vagyok?" és megírom hogy nem aranyom ez akkor lenne ciki ha már nem lennél az és nyugi én 18 vagyok és nem maradtál se semmiről ahogy én se!

és rögtön bombáznak 100-an ismeretlenek hogy "laza kufircba benne vagy ?" "miért nem veszíted el velem gyorsan?"

Szóval nem értem ,lassan tényleg ez a ciki hogy szűz vagyok,pedig büszke vagyok rá :/ de lassan az a jó ha 13 évesen átmegy rajtam fél Magyarország ..



2013. jan. 7. 19:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
79%
nem ciki csak sok embernek nemjut pina
2013. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
Talán mert kihívást jelentesz
2013. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ne foglalkozz ezekkel, anonim módon persze hogy nagy a szájuk. 99%-uk személyesen meg se merne nyikkanni.
2013. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
100%
Amikor megismerkedtem a mostani barátnőmmel és kiderült hogy szűz, én annak nagyon megörültem :) Számomra nem ciki :) sőt! Kincs :D :)
2013. jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Ne is törődj velük , az idő során csak ráébrednek...a szerencsétlenek :DDD

Mondjuk én 22 éves koromig vártam az igazira , pedig nem vagyok egy quasimodo :P

2013. jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Azért írnak mert még szüzek ők is, und próbálkoznak hogy hátha..
2013. jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
100%
Írd ezt: én még 18 éves koromban is szűz voltam, és ezzel nem is hazudsz, vannak bizonyos válaszok, amik bevonzzák az ilyen privátokat.
2013. jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
90%

Mert szeretne mindenki magának szűzlányos sztorit gondolom. "Olyan jó vagyok, hogy két szó után megfektettem egy szűzribancot" Na, szóval érted.

Kifejteném jobban, de annyira kavarognak a fejemben a különféle vélemények a témához ilyenkor, hogy egy komment nem elég nekem ehhez...


21/F

2013. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megnyugodtam hogy vannak még normális emberek!:) de sajna tényleg idegesítő pedig nem vagyok olyan tipus hogy mindegy kivel csak jöjjön már és fektessen meg.Megvárom azt aki ezt becsüli bennem ezt és nem arra hajt hogy gyorsan túl legyek a dolgon .
2013. jan. 7. 19:30
 10/34 anonim ***** válasza:

Oké szóval lefeküdnél velem?

(egy magányos szűz luzer:)

2013. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!