Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Anyukám megfogja tudni hogy...

Anyukám megfogja tudni hogy már nem vagyok szüz?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és lefeküdtem ma a barátommal,gyönyörű volt.Anyukám tervezgeti hogy elvisz a nőgyógyászhoz,hogy megnézesse nincs e fertözésem vagy hogy szüz vagyok-e még.Anyu biztos bent fog maradni az orvosnál.Elehetne titkolni elöle vagy valami?Vagy az orvosnak azt mondom hogy szüz vagyok,akkor rájönn hogy hazudok?


LÉCCI NE OKTASATOK KI.

Ikább segitsetek hogy ne kövessek el hibát.


2009. aug. 17. 17:59
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%
Ha 16 évesen a szexhez érettnek tartod magad, akkor igazán vállalhatnád a következményeit is, még ha fasírtban is leszel a szüleiddel. Most legyél nagy kislány és állj a szüleid elé, ha már attól tartasz, a dokitól tudják meg, hogy a kislánykájuk rég nem szűz. Jobb az őszinteség szerintem, ha már annyira nagyon vallásosak vagytok, akkor pláne.
2009. aug. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
rájön hogy nem vagy szűz. szűz lányt meg sem tud vizsgálni mert annak nem tud benyúlni. tehát nincs kibúvó.
2009. aug. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Miért verne meg? Mert nem fogadsz szót? Jézusom!
2009. aug. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
Cink. Na de ha már tényleg orvoshoz kerülsz, közöld vele, hogy mondja meg édesanyádnak, hogy menjen ki. Mivel ehhez van joga.Másrészről kötelezi az orvosi titoktartás (ismerősömet is azért vitték el dokihoz,hogy megbizonyosodjanak ártatlanságáról-megsúgom,a csaj már évekkel előtte túl volt mindenen- és lám,nem derült ki)
2009. aug. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
de sok hülye ember van, szerinted az orvos komolyan vesz egy 16 éves pics@t? És, ha elmondja a muterjának mi van? Feljelenti? Istenem.....
2009. aug. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

az őszinteség fontos, de ha a szüleid ez miatt megvernének,bántanának akár szellemileg is akkor az itt egyáltalán nem megoldás.. menj el vele nőgyógyászhoz, így nem fog gyanakodni hogy vajon miért nem akarsz menni, előtte persze beszéld meg a nődokival hogy mi a szitu otthon, ezért kéred hogy majd küldje ki meg minden..

sajnos vannak ilyen szülők is.. engem pszichológushoz küldtek mikor megtudták.. persze az orvos is azt mondta a szüleim a hülyék de mindegy:D

2009. aug. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
szerintem célozgatással elérheted azt hogy ne haragudjanak meg rád.üdv
2009. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Pontosan..az orvos valóban csak annyit mondd h a szűzhártya érintett e..amugy annak elég egy megerőltetett mozdulat..és átszakadhat..
2009. aug. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!