Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Anyukám megfogja tudni hogy...

Anyukám megfogja tudni hogy már nem vagyok szüz?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és lefeküdtem ma a barátommal,gyönyörű volt.Anyukám tervezgeti hogy elvisz a nőgyógyászhoz,hogy megnézesse nincs e fertözésem vagy hogy szüz vagyok-e még.Anyu biztos bent fog maradni az orvosnál.Elehetne titkolni elöle vagy valami?Vagy az orvosnak azt mondom hogy szüz vagyok,akkor rájönn hogy hazudok?


LÉCCI NE OKTASATOK KI.

Ikább segitsetek hogy ne kövessek el hibát.


2009. aug. 17. 17:59
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Ha azt mondom anyunak hogy nem megyek el,apukám állatira megver:S
2009. aug. 17. 18:17
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom sértegetni a családodat. De ha ilyenek, akkor jobban is járnál, ha kitagadnának.
2009. aug. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az orvost, vagy ha már tudod az időpontját a kivizsgálásnak, előtte keresd fel és személyesen mondd el neki a történetet. Az orvosok jó arcok, meg lehet velük dumálni a dolgot.
2009. aug. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
van olyan hogy orvosi titoktartás-.-" ergo az orvos nem mondhatja el édesanyádnak hogy nem vagy szűz. egyébként egyedül is bemehetsz neki nem szabad ha nem akarod
2009. aug. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim válasza:
na nemmondtam hülyeséget akkor ;) beszéld meg az orvossal , tuti megért !
2009. aug. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
előző hozzászóló vagyok:a szűzhártya nem szexuális úton is át/elszakadhat
2009. aug. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
84%
megver?? Tejóég. Akkor itt már valami az elején el lett cs*szve (ne haragudj). A hazugságok halmozásától nem lesz jobb, s lelkiismeret-furdalást is kelthet. (Bár ennyi év után.. ) Mondd el Anyudnak, beszéld meg Vele normálisan, meg fogja érteni. (Hisz Ő is volt egyszer fiatal, nemde?) Ne halogasd, minél előbb. S Apudat pedig hagyjátok ki ebből az egészből.
2009. aug. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
"jajjj megveri úristen..." -> beszarok az ilyen hitetlen pics@któl mint az előző, szerinted a lány ok nélkül fél a szüleitől? Csak mert nincs jobb dolga? Szerinted van rá esély, hogy megbeszélje az anyjával, ha ezért viszi nőgyógyászhoz? Akkor miért nem kérdez rá csak simán a muterja, hogy: Lányok szűz vagy? Isten, ész-ész hová mész...
2009. aug. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
anyu 25 évesen vesztette el a szüzeségét és azt monta hogy nekem is akkor szabad meg állandóan jön azzal hogy ő ilyenkor rásenézett egy fiúra sem meg semmi.
2009. aug. 17. 18:40
 20/38 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod elkerülni, mondd el és lesz ami lesz..
2009. aug. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!