Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Anyukám megfogja tudni hogy...

Anyukám megfogja tudni hogy már nem vagyok szüz?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és lefeküdtem ma a barátommal,gyönyörű volt.Anyukám tervezgeti hogy elvisz a nőgyógyászhoz,hogy megnézesse nincs e fertözésem vagy hogy szüz vagyok-e még.Anyu biztos bent fog maradni az orvosnál.Elehetne titkolni elöle vagy valami?Vagy az orvosnak azt mondom hogy szüz vagyok,akkor rájönn hogy hazudok?


LÉCCI NE OKTASATOK KI.

Ikább segitsetek hogy ne kövessek el hibát.


2009. aug. 17. 17:59
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
80%
Nem oktatlak ki, de elég nagy probléma, ha nincs meg Anyukáddal az a bizalmi kapcsolat, hogy el tudd Neki mondani. Ne hazudj, ha megtudja, megtudja. Őszinteség, tudod..
2009. aug. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
áhhhh kitagadnának a családból.apu 4 hónapig nem szólt hozzám mert megtudta van egy fiú aki bejön nekem.
2009. aug. 17. 18:03
 3/38 anonim ***** válasza:
83%

nézd orvosnak hiába hazudnád nem fog menni sajna:D ért hozzá....én azt tanácsolom hogy mond meg anyukádnak még azelőtt hogy elvinne a dokihoz...mégis inkább tőled tudja meg mint az orvostól:D így lesz a legjobb neked sztem:D

18/F

2009. aug. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
NEM MONDHATOOM meg kitagadnak a családból.Nagyon vallásosak vagyunk.Lécci gondolkodjatok egy kicsit.nagyon nagy gondba vagyok.
2009. aug. 17. 18:04
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Miért akar elvinni dokihoz,hogy szűz vagy-e még? Ez mire jó neki? Arra nem lehet rávenni,hogy várjon meg kint.Vagy ha bejött az orvos elött mondani,hogy te már érett fiatal lány vagy és úgy érzed mindent meg tudsz beszélni KETTESBEN az orvossal.Az orvos valószinüleg megérti és megkéri,hogy menen ki. Aztán pedig már köti a titoktartás.Valószinüleg ezt tenném,ha nem merném elmondani az igazat nekik.
2009. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
44%
Én megértelek ismerem ezt a típusú szülőt, és tényleg nagyon nagy gondban vagy mert meg fogja tudni hogy nem vagy szűz. (de csak gondolj bele szerinted az orvos nem fogja látni hogy nincs szűzhártyád...)
2009. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
43%
szerintem muszály megmondanod anyudnak így is úgy is megtudják....ez a kissebbik rossz...hidd el
2009. aug. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos NEM mondhatja meg édesanyádnak, hogy intact vagy-e vagy nem! Köti az orvosi titoktartás. Azt javasolom, hogy hívd fel telefonon és beszéld meg vele, hogy még véletlenül se szólja el magát édesanyád előtt. Amúgy pedig panasz nélkül minek citál oda. Nem vagy köteles elmenni azért vele, mert ESETLEG fertőzéstől tart. Szerintem őt a túlzott kiváncsiság hajtja.
2009. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim válasza:
most lehet hülyeséget mondok de ha jól nézel ki és kedves csaj vagy és ha sikerült kiküldened az anyukádat talán tudsz beszélni a dokival hogy azt monnya hogy még szűz vagyok ;) legalábbis magamból indulok ki , ha engem megkérne egy csja biztos megtenném :D
2009. aug. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim válasza:
100%

Nyugi!

Az orvos is csak annyit tud mondani h sértetlen-e még a szűzhártya. Márpedig ez nem baj mert

ad1: a szűhártya nem feltétlenül sérül meg az első aktus során

ad2: nem csak szex közben sérülhet meg

tehát a doki csak annyit mondhat hogy megvan a potencionális esély hogy esetleg már nem vagy szűz. Ennél többet nem tudhat.

2009. aug. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!