Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem engedi anyukám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi anyukám, hogy ott aludjak nála?

Figyelt kérdés

Csak úgy elmész hozzá Debrecenbe, találkoztok és ott alszotok egy hétvégén. Másodszor találkoznánk... Mert anyukám nem engedi, de sztem meg kéne hogy engedje.

18/L ő is 18/F


2011. okt. 23. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idős koromba már mentem a nagyvilágba, sokszor azt se tudták, merre vagyok. :D Volt hogy reggel szembesültek vele, hogy nem aludtam otthon... Nem jelentek be mindent.
2011. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle. De komolyan.
2011. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Fél hogy gyerekkel jössz haza. Jogosan.
2011. okt. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

Ott akarsz aludni valakinél akivel másodszor találkoztál?

Nem kéne megengednie....mégis min csodálkozol?

2011. okt. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Beszélgessetek! Igaza van egyébként, második találkozásnál még ne aludj ott nála.
2011. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

nem elolvasvám az aprobetus reszt:

talán mert anyukád az apukáddal akar aludni és nem veled... elég nagy vagy már hogy egyedül aludj a saját szobádban


aprobetűs reszt is olvasva: azert mert nem kell 2. randin egyuttaludni a pasival aki bejon...menjen a pasi hozzatok ne te hozzá.. elobb mutasd be anyádnak és akkor ha szimpi lesz neki majd talán megengedi h ott aludj a pasidnal

2011. okt. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem anyukád normális te meg nem:S Szerinted? Nincs annyi hely az agyadban, hogy feldolgozza? Szegény 18/F:( Ilyen nőt kifogni:/ Én komolyan sajnálom őt. Én a helyében menekülnék előled míg lehet!
2011. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!