Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem engedi az anyukám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi az anyukám?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel 1 hónapot titokban jártam,mert tudom hogy anyukám nem engedné meg.Nem egy faluban élünk ezért mindig mentünk egymáshoz.És ez ma kiderült, mert a 2 legjobb barátnőm-nek hitt személy,elmondta anyukámnak az egészet.nem engedi mert szerinte még kicsi vagyok a szerelemhez és a járáshoz.eddig sok barátom volt már,egyikbe sem szolt bele.Csak ebbe az egybe akit én annyira szeretek,hogy meghalnék érte...de nem tudja felfogni.Én tudom hogy az a baja hogy a barátom fél cigány.De egyáltalán nem látszik rajta max. a bőrszinén de az is világos neki.Nem koszos,büdös.Szóval rendes....de nem azt mondtam hogy fogom tenni vele a fejem.csak engedje meg hogy vele legyek...de aztmondta 1 hónapig nem mehetek sehová.Szóval akkor 1 hónapig nem is találkozom vele....Aztmondta majd meglátja még mi lesz 1 hónap mulva,hogy fogok tanulni,stb....és most már vagy 4 órája sírok,csak a barátomra tudok gondolni,és arra hogy -hogy fogom kibírni nélküle mikor 6 napot alig bírok ki...csak sírni tudok,félek hogy elveszítem anyukám miatt a barátomat...azt meg nagyon nem szeretném,mert nagyon szeretem.

Koromot nem szeretném le írni ne haragudjatok.


2011. okt. 1. 01:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Koromat.* bocsi de nagyon remeg a kezem,azért írtam el.
2011. okt. 1. 01:34
 2/8 anonim ***** válasza:

ha nem írod le a korodat akkor lehetsz max 10 éves

az hogy félt egy (fél)cigótól (nem rasszizmus) de érthető, mert az, hogy ápolt és "rendes" még csak egy dolog.

légyszi monnd+ hány éves vagy

2011. okt. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 greeen ***** válasza:
100%
Hát pedig nem mindegy a korod ez esetben mert szerintem kétféleképpen ítélné meg muterodat a nagyérdemű ha 12-13 vagy 16-18 éves lennél
2011. okt. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 oralking ***** válasza:
82%
Na ja, ha 20 vagy ne pofázzon bele, ha meg 12 akkor én törném el a csávó derekát...
2011. okt. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha 18 vagy akkor nem kellene beleszólnia a dolgaidban.

ha 12 vagy akkor anyukádnak adok igazat.

2011. okt. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
15 leszek,5 nap múlva.
2011. okt. 2. 23:02
 7/8 anonim ***** válasza:

és a pasi?

(amúgy előre is boldog szülinapot)

2011. okt. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

17 lesz.

Köszönöm(:

2011. okt. 3. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!