Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám nem engedi, hogy találkozzak fiúkkal. Mit tehetnek ez esetben?

Figyelt kérdés
nagyon szeretm a bartom es o is engem de anyukam nem engedi hogy tallakozzak meg fiukkal mert szerinte meg kics vagyok en 13 eves vagyok minnya 14 ...en enm ertem hogyha szeretem miert enm engedi meg...meg azt sme engedi hgoy a baratommal aki csak barat...mert ki tudja mi lehet...de nem erti sajnso meg es ez miatt mindennnap osszeveszunk...mert en mar megutaltam tiszta szivembol....mit tehetnek hgoy menegegye ezt nekem mert nem merek hazudni sme neki....lecci segits
2008. júl. 31. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát az segíthet, ha megpróbálsz normálisan beszélni vele és észérvekkel előállni. Én 20 éves vagyok, de az én anyukám még mindig beleszól a párkapcsolatomba, mert úgy gondolja, hogy túl sokat vagyok a párommal. Idő kell neki, hogy felfogja, hogy elkezdtél felnőni. A veszekedés nem fog segíteni, csak több dolgot fog tiltani. A hazugság sem jó, mert ha kiderül, minden a legrosszabb lesz... még ennél is sokkal rosszabb. Beszélgess vele, amennyit csak lehet, kérdezésködj "felnőtt dolgokról", abból látni fogja, hogy már nem vagy kislány és próbáld kerülni a veszekedést.
2008. júl. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát a veszekedés nem jó ilyen esetben.Üljetek le és beszéljétek meg a dolgot mond meg anyukádnak hogy te őt szereted és nem akarod elveszíteni.Én meg is értem ezt a dolgot hogy szereted az hogy fiatal vagy az nem számít a te korodban szinte már majdnem minden lány szerelmes.

Nálam meg egészen fordítva van a helyzet mondjuk én 17 leszek de őt az izgata hogy mikor lesz már végre barátom :P

Hiába mondom neki hogy ne szóljon már bele a dolgomba de mindig össze akar hozni az első csinos pasival aki szembe jön vele az utcán.Most meg nemolyanrég beszélgettem egy 20 éves pasival aki egyszer hazahozott autóval mert annyira szakadt az eső hoy nem tudtam volna ahazajönni.Erre most vele piszkálgat hogy hogy az a pár év korkülömbség nem számít meg hogy az ő idejében volt neki is nála idősebb pasija :S áááááá ez már agyfárasztó

Soha nem fogjuk megérteni az anyukákat

2008. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Sztem a talikat iagzán megérthetné,de bármi "másra"(szex) 13-14 évesen még korai.Anyuddal mindenképp beszélj,normális hangnemben oldjátok meg.Mond el,hogy tisztában vagy vele,13-14 évesen mi a "nem helyes" és bizzon meg benned.Veszekedéssel nem oldasz meg semmit,mert ő örökre az anyukád marad,de a srác nem bizta ,h a férjed,gyermekeitek apja!
2008. júl. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi szepen nektek avalaszokat...sokat segitetetek
2008. júl. 31. 20:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudom h ez neha keves amit mondunk...ha megnyugtat en 18 leszek az osszel es anyukam mindig beledumal a dolgaimba h hova megyek a baratommal es miert vagyok annyit vele, pedig majdnem egy eve egyutt vagyunk...

kicsit fiatalka vagy meg, azert felt anyukad, szerintem en is feltenem a lanyomat, valljuk be a "mai vilagban" azert nem semmi jo szulonek lenni. 13 evesen meg raersz a sracokkal foglalkozni anyukad ugy erzi. es ha tettszik ha nem, igaza van. Neha probald meg azt h egy ket orara elengedjen pl moziba, parkba...par ev mulva mar konnyebb lesz:) sok sikert:) UDV

2008. aug. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!