Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem engedi anyukám hogy...

Mért nem engedi anyukám hogy együtt aludjak a barátommal?

Figyelt kérdés
Már másfél éve járok a barátommal és szeretik is a szüleim de nem engedik hogy tényleg csak együtt aludjunk!Mikor szokták megengedni a szülök?Mért nem engedik az én szüleim?17és fél éves vagyok barátom 17!
2009. szept. 7. 18:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak védeni akarnak a csalódástól meg ilyenek. Nekem ennyi idős koromban már engedték de csak hétvégente. Viszont én is azt szeretném majd hogy a lányom ne kapkodja el az ilyen dolgokat, mert így utólag nem bántam meg semmit, de lehet picit elkapkodtam.

Igazából én azzal győztem meg anyut, hogyha azért nem engedi az együtt alvást hogy nehogy lefeküdjünk akkor semmi értelme, mert nem kell ahoz együtt aludnunk anélkül is megtörténhet ha úgy akarjuk.

2009. szept. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
az a baj hogy anyukám valahogy összeköti a kettőt:/!De ez nem jó és már aludtunk együtt házibuliban és tök jó volt hogy mellette kelhettem fel!Jó érzés,én csak ennyit szeretnék!
2009. szept. 7. 18:46
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Ennyi idősen nekem még pasim sem lehetett. Elég szigorúan fogtak. Örülj, hogy lehet barátod, tudom nem vígasztal, de hidd el nálad sokkal rosszabb helyzetben is vannak emberek. 21évesen amikor lett pasim, el akartam vele menni tüzijátékot nézni, és akkor apu azt mondta, jó, de 10re legyek otthon. Na akkor röhögtem ki, hogy akkor ebből elég, és elkezdtem lakást keresni, hogy elköltözzek, mert már nem bírtam.
2009. szept. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én jelenleg középen vagyok... emlékszem még erre az időre amikor nekem is ez járt a fejemben, és itt van a lányom aki (remélem, hogy jó pár év múlva)szintén ilyen fog gondolkozni. Szóval én anno nagyon nehezen értem el, hogy megengedje anyu, hogy ott aludjak. Persze hazudtam is, hogy barátnőknél alszok. Később megengedte, hogy ott aludjak, de az nem, hogy a srác aludjon ott. Én fordítva gondolkozok én azt engedném meg, hogy a srác aludjon ott.

Én is kb ennyi idős voltam, vagy lehet, hogy picit idősebb. Szerintem próbálkozz a rábeszéléssel, de ne nyomulósan, mert az meg idegesíti majd őket. Valamelyik szülőd nem engedékenyebb?

2009. szept. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
20%
Fél, hogy megkúr.
2009. szept. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
köszönöm de az iylen jellegű válaszokra nem vagyok kíváncsi!úgyérzem hogy normális gyereket neveltek belőlem!Enniyre nem kéne unatkozni!
2009. szept. 7. 18:58
 7/19 A kérdező kommentje:
(az előbbi irásom egy előző komenntárra értettem am eltűnt!)
2009. szept. 7. 19:07
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 16 vagyok és a barátom 18. Szilveszterkor volt az első együtt alvásunk 5 hónap után. Utána havonta meg-meg engedi. Talán tényleg azért, mert féltenek a szextől. Nem tudom tudják-e mert nem írtad le. De, ha megint feljön akkor mond meg nekik: "Deháát ha a szex miatt, akkor tudjátok, hogy éjszaka nélkül is meg lehet oldani." És mond nekik azt is, hogy szereted és ő is, és régóta együtt vagytok és olyan jó lehet MELLETTE felkelni. Meg, hogy lassan 18 leszel és nem szeretnél kiköltözni meg minden, de már felnőtt leszel, és már nem vagy kisbaba.


Az utolsó választ azért nem látod, mert lepontoztad. Ha a kérdésed alatt kipipálod a rublikát akkor az is látszani fog. :)

Sok sikert!!

2009. szept. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
köszönöm,aranyos vagy!Már mondtam anyunak hogy olyan jó volt mellette felkelni és hogy nem lesz semmi gond megbízhat bennem..mégse puhítható de majd még "piszkálom" :)köszi a válaszokat mindenkinek!
2009. szept. 7. 19:22
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
azt kellene megérteni a lányoknak, hogy nem csak a szülők kötik össze a szexuális életet az együttalvással, hanem a fiú is. Szóval ha már együtt töltik az éjszakákat rendszeresen egy ágyban, nem várható el a fiútól, hogy ne legyenek szexuáli8s vágyai és tartóztassa meg magát. Mi lányok nagyon jól meglennénk a sima alvással is, de afúk biztos hogy nem, maximum eleinte ezt mondják. É hát onnantól lehet aggódni a kisbaba miatt:)
2009. szept. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!