Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondja, ha már nem vagyok...

Elmondja, ha már nem vagyok szűz, és ezt megkérdezi anyukám?

Figyelt kérdés

Anyukám el akar vinni nőgyógyászhoz, de még nem mondtam el neki, hogy már nem vagyok szűz. A nőgyógyász tudja, ha már nem vagyok szűz, de vajon ha megkérem, hogy ne mondja el az anyukámnak, akkor megteszi?

SÜRGŐS!! köszi.

L/16


2011. júl. 24. 12:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen, megteszi
2011. júl. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

mivel még kiskorú vagy elmondhatja anyukádnak.

de viszont tartja az orvosi titoktartás....

2011. júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Matee96 válasza:
73%
sztem is elmondja de ha leszopod akkor megvásárolható:D
2011. júl. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Azthiszem,ha anyukád nem megy be veled és te megkéred a dokit,hogy ne mondja el,akkor nem fogja...más esetben viszont nem tudom,hogy 18 év alatt köti-e a titoktartás. De..azt tudnod kell,hogy ha szűz vagy,a doki nem fog úgy megvizsgálni,mint egy rendes nőt..max ultrahang meg megtapogat és hasonlók...

ami viszont szerintem fontos,hogy felkészülj arra,hogy anyukád meg fogja kérdezni és le fog ülni veled beszélgetni...ha már nem vagy szűz,viselkedj is érett nőként és tudd kezelni a helyzetet...

2011. júl. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Nem nem mondja el!! Én is ilyen helyzetben voltam ! Meg kell kérned, h ne mondja el! AZ ORVOSI TITOKTARTÁS KÖTELEZI... Semmiképp sem parázz, mert akkor anyukád a te arcodból és a viselkedésedből fog rájönni.. csak lazán!!!
2011. júl. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Szerintem mondd el neki, én is lebuktam, mikor megtalálta a fogamzásgátlóm... nem haragudott, csalódott volt, hogy nem tőle tudta, és hasonló élményeket mesélnek barátnőim akik nem mondták el. Szerintem azért akar elvinni nőgyógyászhoz, mert gyanítja, hogy már nem vagy az. talán egy hosszútávú kapcsolatod miatt, ami elmúlt vagy most is van, vagy talán észrevette a viselkedéseden, és azért mondja, hogy elvisz, hogy bevalld. Velem is ezt csinálta egy ideig, és én sem mertem elmondani, de már most tudja, és sokkal jobb így, mert őszintén megtudunk MINDENT beszélni.Ha fáj a szex, ha valami gáz van. Azért jobb az, ha nem barátnővel hanem édesanyáddal beszéled meg ezeket, benne bízhatsz a legjobban a világon!

16/L

2011. júl. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
*hogy nem tőlem tudta
2011. júl. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek, főleg utolsó :)

csal nem tudom, hogy kezdjek hozzá. egyszer már rákérdezett, és azt mondtam h még szűz vagyok, mert ott volt apum.

meg azért parázok mert 15 voltam (15. szülianpom előtt kb 2 héttel történt), de egy 1 évi tartó kapcsolatom volt. ami már véget ért...

2011. júl. 24. 16:00
 9/14 anonim válasza:
Gondolom amiatt sejti.Szerintem, ha főz, vagy rágyújt(ha dohányzik) akkor próbálkozz hátulról, persze ha egyedül van(én akkor szoktam :D:D).Kérdezgesd mikor szeretne elvinni a nőgyógyászhoz, aztán úgy is rákérdez miért érdeklődsz és meséld el neki.
2011. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Mert egyszer úgyis kiderülne...akár egy kikottyantós barátnőd által......és jobb minnél hamarabb túl esni rajta :)
2011. júl. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!