Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiúk, ha egy csaj megkérd...

Szűz fiúk, ha egy csaj megkérdezi, hogy voltatok-e már nővel, mit válaszoltok?

Figyelt kérdés
Én annyira félek ettől a kérdéstől, hogy majd valaki nekem szegezi. Nem tudom, mit fogok rá válaszolni. Hazudjam azt, hogy nem vagyok szűz? Vagy mondjam azt, hogy szűz vagyok, de saját elhatározásomból, és az igazira várok? Netán az igazat kéne mondanom, hogy egy balfax vagyok, aki 19 évig nem talált magának szexpartnert?
2010. aug. 6. 02:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Az igazat. Nyilván ha az első alkalomra kerül a sor, azt nem egy útszélivel, és nem is egy egyéjszakás csajjal ejti meg az emebr, akivel járok, annak meg miért hazudjak? Egy kapcsoalt alapja az őszinteség és bizalom, és nem csak akkor, ha az nekünk kényelmes.
2010. aug. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
25%

Én hazudni szoktam, mert szégyellem és ha egy csaj megtudná, hogy szűz vagyok biztosan elutasítana csak ezért!

20f

2010. aug. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként miért annyira gáz, hogy 19 évig nem találtál senkit? Az nagyobb gáz, hogy egyesek 13-14 évesen már nem szűzek.
2010. aug. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Azért gáz, mert a környezetemben már kb. mindenkinek sikerült elvesztenie, és a suliban az egyik gyerek folyton amiatt baszogatott, hogy én még szűz vagyok, közben meg az egész osztály rajtam röhögött.
2010. aug. 6. 02:42
 5/23 anonim ***** válasza:
És ha a többiek beleugranak a kútba, neked is kötelező lenne? Ne másoknak akarj megfelelni! Persze, hangoztatni nem kell, rólam se tudta senki, hogy még szűz vagyok, ez a tudás a barátnőm kiváltsága volt. És tudod, értékelte, hogy vele veszthettem el. Akkor voltam 23. Így utólag örülök annak is, hogy előtte nem veszítettem el, csak azért, hogy azt is kipipálhassam, és annak is, hogy nem vágtam át a barátnőmet.
2010. aug. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem csak erről van szó. Mostanában úgy néz ki, kezd megjönni a szerencsém a lányoknál, nap mint nap szoktam csajokkal msn-en dumálni, meg a való életben sem riadok vissza az ismerkedéstől. És nekem ez elég nagy teher, hogy nem tudok kötetlenül beszélgetni, ha a szexre terelődik a téma, akkor ott állok, mint szamár a hegyen. De legjobban a szüzes kérdéstől félek.
2010. aug. 6. 02:52
 7/23 anonim ***** válasza:

Attól még lehet szexről beszélni. Meg ha felteszik a nagy kérdést, hogy szűz vagy-e, egyrészt a csajok egy része értékelné, hogy nem egy kúrógép vagy, másrészt lehet simán azt mondani, hogy "titok".

Mindenesetre a Te dolgod, de én nem tudnék jó érzéssel visszagondolni a szüzességem elvesztésére, ha a csaj nem tudta volna, hogy nekem ő az első.

2010. aug. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ja, és ha kezd megjönni a szerencséd a csajoknál, ne rontsd el, hogy kamuzol! Nem attól leszel menő pasi, mert összevissza hazudozol a csajoknak. Ezt inkább szánalmasnak nevezném, mint menőnek. De Te tudod, akárhogy dötnesz, sok siekrt a csajokhoz!
2010. aug. 6. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Azzal szerintem nem hazudok nagyot, ha azt mondom, hogy az igazira várok.

Köszi!

2010. aug. 6. 03:13
 10/23 anonim ***** válasza:

istenem.. ha megkérdezik, aztmondod, "még nem", vagy hogy "majd megtudod" mit kell ezen problémázni?

meg amúgyis egy normálisabb csaj értékelni tudja ha valaki még szűz.. jó érzés tudni hogy ő lehetne neked az első...

szóval szerintem jobban jársz ha nem kamuzol.. meg ez amúgy se ciki.. nem kell aggódnod :)

2010. aug. 6. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!