Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiúk, ha egy csaj megkérd...

Szűz fiúk, ha egy csaj megkérdezi, hogy voltatok-e már nővel, mit válaszoltok?

Figyelt kérdés
Én annyira félek ettől a kérdéstől, hogy majd valaki nekem szegezi. Nem tudom, mit fogok rá válaszolni. Hazudjam azt, hogy nem vagyok szűz? Vagy mondjam azt, hogy szűz vagyok, de saját elhatározásomból, és az igazira várok? Netán az igazat kéne mondanom, hogy egy balfax vagyok, aki 19 évig nem talált magának szexpartnert?
2010. aug. 6. 02:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
am a 2. 02:38asnak igaza van sokkal gázabb h kis 13éves pö-csök elvesztik közben azt se tudják h mit hova kell dugni h jó legyen
2010. aug. 6. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Azt mondasz, amit akarsz.

Én is 19 vagyok, lány, én is azt mondok ilyenkor amit akarok, ha haver vagy ismerős kérdezi. A legjobb barátaim tudják, meg ha majd komolyan alakulna valakivel, akkor ott már van egy szint, érted. Elég akkor őszintének lenni ha parázol emiatt.

gyökerek már 17 évesen is csesztetik egymást, engem is volt olyan p5ts aki csesztetett emiatt.

Aki meg nem akarod hogy tudja mert ilyen, annak nem mondod, rólam is sokan hiszik h már nem, pedig de. ;)

Nem kell túlparázni.

2010. aug. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Én még akkor is azt hazudtam, hogy szűz vagyok, amikor már nem voltam az.
2010. aug. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

osztálytársaim is megkérdezték szűz vok e még, és azt mondtam igen és nem nevettek ki.

annak meg mi értelme van mint eggyik lányismerősöm, 13évesen megsunázatta magát egy 18éves csávóval.

17/f

2010. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
ha csak a srácok kérdezik, akkor rá kell vágni, hogy nem vagy az, de ha összejössz 1 csajjal, akkor neki megmondhatod, hogy az vagy még :D
2010. aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Én azt mondom hogy persze... az anyámmal 9 hónapig xD
2010. aug. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
szűz pasik áá keresetek meg :D 20/L
2010. aug. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
NE KAMUZZ , 19 VAGYOK ,MOST MSN EZEK SZŰZ PASIVAL , ÉS NAGYON MOZGATJA A FANTÁZIÁMAT HOGY Ő MÉG AZ ÉS JO PASI IS HMM DE MÉG MILYEN ÉS NEKEM PONT ETTŐL KULÖNLEGES, de tuti nem én lezsek neki az ellső , de szeretnék....
2010. aug. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

00:21

Itt vagyok:D

Lányok, tényleg jó ha szűz egy pasi?:)

20f

2010. aug. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nyomattasd rá az összes egyszinű pólódra, hogy "I'AM A VIRGIN", és azokban járj mindenfelé.

Meglátod mennyivel népszerűbb leszel a lányoknál.

2010. aug. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!