Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiúk, ha egy csaj megkérd...

Szűz fiúk, ha egy csaj megkérdezi, hogy voltatok-e már nővel, mit válaszoltok?

Figyelt kérdés
Én annyira félek ettől a kérdéstől, hogy majd valaki nekem szegezi. Nem tudom, mit fogok rá válaszolni. Hazudjam azt, hogy nem vagyok szűz? Vagy mondjam azt, hogy szűz vagyok, de saját elhatározásomból, és az igazira várok? Netán az igazat kéne mondanom, hogy egy balfax vagyok, aki 19 évig nem talált magának szexpartnert?
2010. aug. 6. 02:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0:21 vagyok, és 6:53 nak igaza van , ez aztán felketi a cxsajok figyelmét, hmm nagyobb városba meg csináhatnátok, fiuk , mondjuk telepulésen nem mennénk igy végig , de város hmm ...
2010. aug. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Netán az igazat kéne mondanom, hogy egy balfax vagyok, aki 19 évig nem talált magának szexpartnert?


Hát ha hazudsz azért hogy megbaszhass valakit az kicsit bűncselekmény. Egyszerűen elmondod hogy szeretnél dugni, de még nem találtál senkit. Csiszolsz ezen egy kicsit!

És nem azért vagy szűz, mert te ezt így tartod helyesnek, csak nem találtál még senkit.


mindenkinek sikerült elvesztenie Na ez a gondolkozás már viszont nagyon paraszt és ez gond.


Egyébként amikor lányokkal ismerkedek a többség mindig nagyon szűznek állítja be magát, de általában inkább vastogan szajhák! Ez ugyan így fiukra is igaz!


Aki szüzet szeretne találni nehéz dolga van, fölleg ha olyat aki vele is marad! Aztán akik nem azok ugyan így próbálkoznak normálisat találni. Nálam elég sok lány volt így. De volt aki tényleg szűz lehetett. Csak egyikkel se lett sex. De ha megkérdeznek engem pl elmondom a részleteket is aztán eldöntheti kellek e vagy sem. pl csókolóztam már így egéssszen nem vagyok szűz.


Előtte elmondtam hogy az vagyok, csak lehet nem ezzel kezdtem. Azt is elmondtam ha éppen arra gondoltam csak dugni szeretnék, vagy arra hogy többet! De egyáltalán nem kellemes ha érzed hogy a másiknak csak sexre kellesz, ezek többsége nem boldog inkább sex függő!


Ha akrnál találhatnál sexre valakit, csak lehet túl magas nálad a mérce ehhez. Ha olyannal akarnál dugni aki veled egy színvonalon van biztos sikerülne!


De azt is mondhatja valaki, ó már ő több nőt megrontott.

Vagy csak szeretne néhányat, de még egyet se sikerült.

Vagy nem képes normális nemi életet élni csak sexet akar és szeretne valakit, nézzék e neki, ő se különbb akivel kefélni akar! Ha nem megy nem kell siettetni!


Amúgy általában van aki oviban kezdi, de születéstől számítva kicsit túlzás! 1-2 éve keresgélhatsz komolyabban vagy érdeklődhetsz, de még az egyszerű állatvilágban is eltart ez néhány évig akár! Egy embernek meg sokkal több mindent kell nézni!


Biztos tudni fogsz találni egy nőt aki még szűz, de ő se talált senkit. És benned meg fogja látni nagy lehetőséget.

2010. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Valószínűleg megmondanám, hogy még nem voltam nővel aztán megbánnám, hogy igazat mondtam, mert valószínűleg el fog távolodni tőlem.

21F

2010. aug. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!