Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondja, ha már nem vagyok...

Elmondja, ha már nem vagyok szűz, és ezt megkérdezi anyukám?

Figyelt kérdés

Anyukám el akar vinni nőgyógyászhoz, de még nem mondtam el neki, hogy már nem vagyok szűz. A nőgyógyász tudja, ha már nem vagyok szűz, de vajon ha megkérem, hogy ne mondja el az anyukámnak, akkor megteszi?

SÜRGŐS!! köszi.

L/16


2011. júl. 24. 12:06
1 2
 11/14 anonim válasza:

én nem tudom, hogy nálatok hogy van, de nálunk úgy van, hogy 18 év alatt bent kell lennie a szülőnek a vizsgálaton. bár orvosa válogatja, de ez a törvény elvileg. velem is volt, hogy nem akart megvizsgálni, mert nem volt velem anyukám.

20/L

2011. júl. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha át szakadt a szűzhártyád, akkor sem fog az orvos rájönni, hogy mitől.
2011. júl. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

fél éve voltam először!! (titokban, mert anyám nem tudta, hogy nem vagyok szűz... és még gyóygszert is írt felnekem!!) csak az abortuszhoz kell szülői aláírás 18 év alatt.. és az ingyen van..

és nem hiszem, hgoy törvény.... orvosi titoktartás....

2011. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
azt kihagytam hogy 16 éves vagyok. (és egyébként a tampon szakította ki a szűzhártyám, úgyhogy szűz lányoknak azóta se ajánlom :S nagyon fájt akkor, de az első szexuális élményem nem)
2011. júl. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!