Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Anyukám megfogja tudni hogy...

Anyukám megfogja tudni hogy már nem vagyok szüz?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és lefeküdtem ma a barátommal,gyönyörű volt.Anyukám tervezgeti hogy elvisz a nőgyógyászhoz,hogy megnézesse nincs e fertözésem vagy hogy szüz vagyok-e még.Anyu biztos bent fog maradni az orvosnál.Elehetne titkolni elöle vagy valami?Vagy az orvosnak azt mondom hogy szüz vagyok,akkor rájönn hogy hazudok?


LÉCCI NE OKTASATOK KI.

Ikább segitsetek hogy ne kövessek el hibát.


2009. aug. 17. 17:59
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
sokkal többet ártasz, emészted magad rajta ,menj el és mondd el most!
2009. aug. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Nyugi! Ha már mindenképpen elcipel /nem vagy köteles elmenni vele!/, a vizsgálatkor ő nem lehet bent a rendelőben. Kizárólag az orvos és segítője.
2009. aug. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
18:44-es vagyok: Mivel még kiskorú vagy, ha kitagadnak elmész a rendőrségre és leégeted őket azzal, hogy megkérded, ha kitagadtak a családból mi a teendő.
2009. aug. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim válasza:
szerintem próbáld megúszni vhogy ... (tudom sunyi dolog , de miből gondolod hogy megértik a szülei ? tényleg kirakhatják ... azt mehet árvaházba ... és ráadásul ezt már mondták neki a szülei . ha ezt akarjátok enek a csajnak akkor hajrá ! de nemlesz belőle sohasem tisztességes felnőtt ha ottfogja az élete további részét leélni ! úgyhoy én azt javaslom ne tedd ....
2009. aug. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
18:57-as: ha ilyenek a szülei előbb-utóbb úgyis összetűzésbe kerül velük, akkor már nem mindegy, ha most letudja?
2009. aug. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim válasza:
Lehet hogy ez nem felnőttes gondolkodásra vall, de szerintem próbáld meg eltussolni a dolgokat. Úgy hallottam az orvosok nem kiáltják ki a szülőknek hogy a kislányuk már nem szűz.Az orvosokat nem ez érdekli... és ő se tudhatja 100%ra. Lovaglás, biciklizés közben is sérülhet a szűzhártya, úgyhogy ha tagadsz (és ügyesen) akkor nem fog kiderülni!
2009. aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
ezért szeretem a hívő szülőket. f@szkalapok. ha nekem ilyenek lettek volna, rég elköltöztem volna. amúgymeg anyád hülye, meg apád is hülye. de ha te is annyira hívő vagy, akkor miért nem aszerint élsz he? akkor te is ugyanolyan képmutató vagy, mint a családod
2009. aug. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Nem mondta, hogy ő is az. Amúgy jah, a kereszténység betegség.
2009. aug. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:

Hát... jó nagy marhaságokat írnak itt egyesek, már elnézést kérek. De biztos segítő szándékkal... :S

Csak azért írom, hogy lelkedre ne vegyél minden szót...


Én a helyedben tényleg próbálnám valahogy kikerülni ezt a dolgot, hogy ne kelljen elmenni. Ha lehet... persze tényleg nem úgy hangzik...

DE mondhatnád azt, hogy azért nem akarsz nőgyógyihoz menni, mert egy idegen férfi, és nem akarod, hogy hozzád nyúljon, érted... ilyenek.

(Persze ez hülyeség, de anyukád szemléletét elnézve, lehet beveszi.)

Vagy már mikor ott vagy nem hagyod, de az már gázosabb... mert abból leríhat, hogy mi a szitu. Persze előfordulhat, hogy jó fej a doki, és akkor falaz vagy kiküldi anyud. Utóbbi esetben talán tényleg nem mondhatja el anyudnak ill. ha elmondod az orvosnak, hogy veréstől és kitagadástól félsz, akkor szerintem megérti. Ha normális... persze jobb tényleg, ha el sem jutsz a dokihoz és nem leszel az empátiájára utalnva.


Egyébként bocsánat, de az ilyen emberek nem is vallásosak igazából csak álszentek és még tudnék 1-2 jelzőt.

Egy valóban hívő nem bánt szándékosan senkit, nemhogy megverné a saját lányát! Halálos bűn. Vagy hogy nem szól hónapokig hozzád... hát ez elképesztő, nem is emberi...

Anyud meg, hogy nem bízik meg benned, hogy szűz vagy-e... Itt sem írok inkább jelzőket... Mert nem az irántad érzett szeretet, aggódás miatt kíváncsi, és sajnos nagyon úgy érzem.


Persze tök jó lenne elmondani az igazat.

Csak valahogy senki sem akarja, hogy kitagadják... :S :S :S

Azért gondold át, hogy tényleg ilyen súlyos-e a helyzet, mert az őszinteség lenne a legjobb...


DE ha vernek otthon, vagy akár fenyegetnek (úgy látom, ez mindenképpen fennáll) , szerintem fordulj valami ilyen segítőszolgálathoz, amihez bántalmazottak szoktak.

2009. aug. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Szia! Mivel betöltötted a 14-et ezért nem mondhatja meg az anyukádnak! Ne félj. Meg nem is lehet benn.
2009. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!