Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerinted kb. mi az az életkor...

Szerinted kb. mi az az életkor egy fiúnál, ami után már nagyon "cinkes" ha még nem volt az illetőnek közelebbi kapcsolata nővel?

Figyelt kérdés

Igen, magam miatt kérdezem, nem pedig egy ismerősöm ismerőse miatt...:)

A válaszokat előre is köszönöm, nem fogok semmilyen hozzászólást lepontozni.

(Ha már volt sok ilyen kérdés, akkor elnézést kérek, ha valakit ez zavar, de az aktuális véleményekre vagyok kíváncsi.)



2012. szept. 19. 23:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 A kérdező kommentje:

Érdekes, amit írsz, kipróbálom. Veszíteni nem fogok már semmit vele.

Köszönöm a segítő szándékot.

2013. jan. 28. 17:30
 62/78 Lilaturkiz válasza:
Ha a csaj tapasztalt akkor ez nem akadaly. DE amugy is ezt csak vagy a bunko fiuk vagy a gogos csajok cikizik.Van olyan h egy rossz pasinak mar 1000 csaja volt mig egy jonak meg egysem.Tarsasag fuggo...:)
2013. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
28%

Attól is függ, ő maga hogy áll hozzá. Szerintem.

Pl. vannak az "én vagyok a legnagyobb lúzer, nem tudok csajozni, de emiatt egész nap siránkozom" meg a "nekem még senki nem volt elég jó, de egész nap siránkozom hogy túl tökéletes vagyok, vagy épp... elveim vannak" alakok...Na meg amikor a nők a hibások mindenért. Ez nekem eleve gáz. Főleg felnőtten ebből már jó lenne kinőni...

De ha valaki teszi a dolgát, épp egy kicsit szerencsétlen, félénk, ez az amaz, de nem torzult el teljesen belül, akkor simán tuti jó pasi lehet 20 éves szüzen. De nem tudom, ilyen mennyire létezik.....

2013. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 A kérdező kommentje:
Hát azt én sem tudom, hogy létezik-e olyan... Én az első kategória vagyok, de 20 éves sem tegnap voltam már..
2013. júl. 2. 20:42
 65/78 anonim ***** válasza:
A szüzesség sokszor a körülmények miatt marad meg sokáig... PL.: a szüleim nem engedtek bulizni amíg nagykorú nem lettem utánna meg az ismerőseim nem hívtak már bulizni mert korábban nemet montam... egyedül meg nem buli... aztán egyszer megtörténhetett volna a beavatás de sajnos ribi volt a csaj én meg többnek értékeltem magam ezért kihagytam azóta semmien lehetőség nem volt. Középsuliba fiú iskolába jártam majd olyan okjre ahol csak srácok voltak azán meg meló ahol szintén csak férfiak vannak nagyrészben vagy idősebb nők akiknék nincs esélyem időm sincs csajozni... 23/F nem látok esélyt...
2013. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim válasza:
Szerintem egy 30 felett már nagyon fura a dolog.
2013. júl. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:

figyelj, az általad leírtakból és a stílusodból ítélve értelmes, kedves srác vagy, úgyhogy semmiképp ne add fel! ha találsz egy normális lányt - hát nem mondom, hogy nem fogja furcsállni a dolgot, de biztos nem hagy el ezért. viszont az, hogy túlságosan zárkózott vagy és önbizalomhiányos, a későbbiekben is komoly gondokat okozhat (egy normális párkapcsolaton belül is). úgyhogy én jó szívvel ajánlanék egy pszichológust, őket pont az ilyen "megoldhatatlan" helyzetekre találták ki. tudom, azt írtad, az sokáig tart. ez tény, de szerintem pár hónap után sokat fejlődne a kommunikációs képességed és a magadról alkotott kép is.

és mi lett azzal a lánnyal, akit a neten ismertél meg? vele nem alakult semmi?

2013. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 A kérdező kommentje:

Hát igen, előbb-utóbb el kellene mennem egy pszichológus-féléhez mert egyre rosszabb a helyzet... Más megoldás nemigen van.

Azzal a bizonyos lánnyal nem alakulhatott semmi, mert részéről csak "szórakozás" volt, de ezt előre meg is mondta. Ennek tudatában mentem bele. Neki nem kellett "udvarolnom", valamiért alapból vonzottam.(amit a mai napig se, értek teljesen) Na meg be voltam ijedve hogy ha nem megyek ebbe bele, akkor lehet hogy az egyetlen esélyemet szalasztom el hogy közel kerüljek egy nőhöz..

2013. júl. 21. 15:56
 69/78 anonim ***** válasza:
valaki löjje már le a visszhang csávót 65.én írtam tök máshova ez meg beillesztget mindenhonnan ide a kommenteket legalább 5 ctrl+c ctrl+v... Am szerintem 20után ciki ha nem volt párkapcsolatod nekem se volt és még mindig nincs 23évesen. Én tök jól eldumálgatok olyan nőkkel akikhez nem vonzódom de felszedni bárkit már kevésbé és nem olyan szimpi a külsőm, hogy az első benyomásom pozitív legyen önbizalom nélkül...
2013. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
Én 16 éves vagyok,és nagyon gyökérnek érzem sokszor magamat,hogy még nem volt 1 baarátnőm se:/
2013. aug. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!