Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerinted kb. mi az az életkor...

Szerinted kb. mi az az életkor egy fiúnál, ami után már nagyon "cinkes" ha még nem volt az illetőnek közelebbi kapcsolata nővel?

Figyelt kérdés

Igen, magam miatt kérdezem, nem pedig egy ismerősöm ismerőse miatt...:)

A válaszokat előre is köszönöm, nem fogok semmilyen hozzászólást lepontozni.

(Ha már volt sok ilyen kérdés, akkor elnézést kérek, ha valakit ez zavar, de az aktuális véleményekre vagyok kíváncsi.)



2012. szept. 19. 23:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:
100%
Most mit izmolsz ezzel 27 évesen? Én lassan 32 leszek, soha semmi gondom nem volt a nőkkel való kommunikációval, mégsem mászott rám egy csaj se eddig, a beléjük fektetett meló ellenére sem. Te sokkal előbbre tartasz eredményben, úgyhogy ne nyafogj! Az emberi kapcsolatokat sokkal nehezebb megtartani és elmélyíteni, mint elindítani. Egyébként meg ami nem megy, hülyeség erőltetni, van, aki alkalmatlan rá (nem mindenkiből lehet milliomos, élsportoló vagy művész se...).
2012. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 anonim ***** válasza:

27 éves szűzféreg vagyok. De amúgy minden oké, csak nem értek a nőkhöz, útálok hozzájuk közeledni, nem szeretek pofáraesni, eddig még tökéletesen elkerültem a lehetőségeket a biztonság kedvéért. Ennyit rólam.

Ha megtudnám pl. én egy másik emberről, aki ugyanilyen korban van,hogy még nem járatta faszát nőben, hmmm.... nem röhögném ki, nem nézném le, mert tudom,hogy ez elég nagy lelki teher, és elég boldogtalan gaéfos életet eredményez.

DE! Mindenkinek kifele képmutatás, hazugság kell, mert az átlagja, akik normálisan tudnak élni, akik szerencsések voltak az emberi kapcsolatok jó időben jó helyen viszonylatában, azok könnyen pofáznak, és nem értik a dolgot. Kicsit olyan ez,mint ha egy milliomos család gyereke nem értené ,hogy a többi mér olyan nyomorék, hogy nincs annyi holmia mint neki... Kb. ennyin műlik szerencse terén. DE vigyázz, mert marhára lenéznek, körberöhögnek, a legtöbb emebernek a szex, párkapcs bizony az élete veleje, központi témája, és ha egy ilyen fő lényges dologból te teljesen ki vagy esve, sose voltál benne, akkor igazi marslakónak néznek, és kasztonkívüli ganéként fognak kezelni. Érdemes erről mélyen hallgatni, egy jó fedősztorit kitalálni, és úgy a szemük közé behazudni.

2012. dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 anonim ***** válasza:

51 -es, azért élsportoló, milliómos bárkiből lehet, ahogy szerelmes pár is. CSak tenni kell érte, a művészetek az már készség, tehetség alapú erősen. De emezek nem, emezek inkább mind kitartás kérdése, és a kulcsszó! BEVÁLLALÓSSÁG!

Én már országos, akár európa bajnok is lehetnék azóta abban a sportban amit tolok jósok évben, mert kitartás megvolt hozzá, el is ismertek, de mégis egyszerüen soha életben nem voltam képes annyi ember elé kiállni, és megmutatni,hogy mit tudok. Egyszerüen nem megy. Ugyanez a nőzés is, nincs különösebben baj a külsőmmel, írásban kommunikálni is jól tudok, még a lazább, könynedebb stílus is megy, el is ismerték külön külön is mindkét tulajdonságomat, de mégis nem megy a nőzés, soha életben egy nőnek sem voltam még képes megmondani,hogy kell nekem. EZ van. mert itt is a kulcsszó! BEVÁLLALÓSSÁG. nem vagyok az. EZ a gond. FÉlek, rettegek a kudarctól, rosszabb mint a halál, és hiába lehetne, csak elmegy mellettem az élet, és vesztes maradok örökre. EZ állati nyomasztó érzés, borús hangulatot ajándékoz az elmémbe minden nap, ami szinte szétszed belül!

2012. dec. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
Ezt erősen vitatom. Nem kitartás dolga, mert ha csak ezen múlna, a belefektetett meló előbb-utóbb megtérül. Nekem ezek egyáltalán nem térültek meg soha, szóval pusztán adottságok és szerencse dolga az egész. Rossz adottságokkal sosem lehetsz ott, ahol az átlag, max csak ámíthatod magadat.
2012. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem 20 felett kicsit fura. És 30 felett már nagyon gáz...amúgy priviben leírod hány éves vagy?
2012. dec. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 A kérdező kommentje:

52-es.

Ó, hát azzal nincs problémám, hogy eltitkoljam ezt... világ életemben ezt csináltam. Mára profi lettem benne. Fedősztori? Simán tolom ösztönből... Csak tudod nem sok értelme tud így lenni az életemnek, hogy nap-mint-nap a szemébe hazudok a környezetemben lévő embereknek; hogy sosem vállalhatom önmagam, mert afféle marslakónak számítok ebben a társadalomban. Óriási teher ez minden egyes napon, lassan belefáradok. Így sem megyek semmire, tehát már szinte mindegy, hogy tudják-e rólam, vagy sem. Viszont hozzászoktam, hogy aránylag normálisnak néznek, nem akarok visszalépni lúzerré a szemükben. De nem jó így tükörbe nézni reggelente már évek óta.

No meg emiatt nem is tudok előrébb jutni a problémám megoldásában. Hiszen ez működik a munkahelyen, de egy ismerkedésnél nyilván nem. Ott azért őszintén kell viselkedni, magunkat kell vállalni, ami nekem már nemigen megy. Szóval ezzel az "álarccal" csak túlélni tudok, előrébb jutni semmiképp.

Bocsi, ha nyafogásnak tűnik, csak kicsit "ecsetelni" akartam a dolgokat, ahogyan én megélem őket. Persze a hiba bennem van, ezt egy percig sem vitatom, csak próbálok valami megoldást keresni, amit képes is vagyok végigvinni.

2012. dec. 27. 12:47
 57/78 anonim válasza:
0%
szerintem 20 folott mar telleg nagyon cinkes ez
2012. dec. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondod, hogy sose valljam be senkinek, hogy meddig voltam az?
2013. jan. 4. 13:22
 59/78 anonim ***** válasza:
100%
a lányoknak semmi sem jó
2013. jan. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:

Ha nem nyírod magad, nyugodtabb leszel, mint valaha. Reggel a tükörbe nézel, és semmi. SEMMI.


Aztán kiderül, mi következik. Próbáld ki, hogy nem hátráltatod magadat gondolkodásnak álcázott demagógiával. Inkább semmi ne legyen.


Persze üres fej nincs, csak elcsendesült. Több ezer éve megfigyelték, hogy ilyenkor esélyes, hogy az ember átlátja az igazságot, rendre lel magában, és régi szerepét levetve önmagává lényegül. Csak egy csendmeditáció. Mintha napoznál... Hihetetlen? Kipróbálva párszor, majd "gyakorlott elcsendesülőként létezve" hihető mégis.

2013. jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!