Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerinted kb. mi az az életkor...

Szerinted kb. mi az az életkor egy fiúnál, ami után már nagyon "cinkes" ha még nem volt az illetőnek közelebbi kapcsolata nővel?

Figyelt kérdés

Igen, magam miatt kérdezem, nem pedig egy ismerősöm ismerőse miatt...:)

A válaszokat előre is köszönöm, nem fogok semmilyen hozzászólást lepontozni.

(Ha már volt sok ilyen kérdés, akkor elnézést kérek, ha valakit ez zavar, de az aktuális véleményekre vagyok kíváncsi.)



2012. szept. 19. 23:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
45%
25 felett
2012. szept. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
100%
az, amitől fogva saját maga annak érzi
2012. szept. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
41%
manapság már a 14 évesek is cikinek érik, szóval azért életkorfüggő ez, nem csak érzés
2012. szept. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 Mókusgyilkos ***** válasza:
83%

őőő passz. miért 1 lánynál meddig nem cinkes?

miért van olyan érzésem h:

a lányoknál: 1 darabig [20as évei eleje / közepe] egyáltalán nem cinkes / sőt és aztán válik csak azzá de véglegesen.

a pasiknál meg h 1 bizonyos korig nem cinkes utána cinkes és 1 kövi korosztályba már megint nem?

2012. szept. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Lehet, hogy nem fogalmaztam pontosan, de úgy gondoltam én ezt, hogy mindenki a saját véleményét írja, illetve az annak megfelelő számot(persze csak ha úgy véli, hogy van ilyen szám).

2012. szept. 20. 00:02
 6/78 anonim ***** válasza:
miért te hány éves vagy kedves kérdező?
2012. szept. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de úgy érzem, hogy ezzel befolyásolnám a további válaszolót.

De priviben leírom, ha kíváncsi rá valaki.

2012. szept. 20. 00:05
 8/78 A kérdező kommentje:
*többi
2012. szept. 20. 00:08
 9/78 anonim ***** válasza:
szóval akkor, mert én kiváncsi vagyok...
2012. szept. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem létezik ilyen szám. Attól, hogy esetleg valaki "idősebb" korban szűz, még lehet egy normális, kedves, értelmes, szerethető ember. Nekem ez nem a "ciki vagy nem ciki" kategória. Emberfüggő. Sok férfi van aki rengeteg nővel volt már, mégis undorodom tőlük és még csak bottal sem nyúlnék hozzájuk. Ugyanúgy lehet, hogy valaki akár 30 éves koráig sem volt senkivel, de ha vonzódom hozzá és más szempontból is megfelel, akkor miért ne adnék neki esélyt? Ez nálam nem korfüggő.
2012. szept. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!