Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerinted kb. mi az az életkor...

Szerinted kb. mi az az életkor egy fiúnál, ami után már nagyon "cinkes" ha még nem volt az illetőnek közelebbi kapcsolata nővel?

Figyelt kérdés

Igen, magam miatt kérdezem, nem pedig egy ismerősöm ismerőse miatt...:)

A válaszokat előre is köszönöm, nem fogok semmilyen hozzászólást lepontozni.

(Ha már volt sok ilyen kérdés, akkor elnézést kérek, ha valakit ez zavar, de az aktuális véleményekre vagyok kíváncsi.)



2012. szept. 19. 23:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
100%

tényleg nem köthető életkorhoz.

max frusztrálja az embert h nála jóval fiatalabbak kiélik (és így kiégetik) magukat, de őneki nem lehet mert még nem találta meg az igazit.

2012. szept. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 anonim ***** válasza:
60%
cinkes... úgy 35-40 fele már későnek tűnik. Egy barátom pl. valami 40 körüli volt amikor összejött neki. De ez csak az én véleményem. :)
2012. szept. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 anonim ***** válasza:
10%
24
2012. szept. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 anonim ***** válasza:
61%
Nem cinkes, de fura kb. olyan 40 körül! De ettől még semmivel sem rosszabb ember.
2012. szept. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 anonim ***** válasza:
89%

Normális agyú embereknél nincs határ. Semmi sem kínos, ha valakinek tetszel, és szeret igazán.

A mai beteg, divat a szex világban kb 17 körültől már kérkednek, feszítenek a gyökerebbek vele,hogy ki tolta már be a farkát. Nők részéről meg azok, akik kihasználni akarnak, az önző férgek, akiknek az első a saját szexuális jólétük, azok biztos hogy eltakarítanak a fenébe, de gondolom épelméjű férfi egyed az ilyen aljadékok társaságára nem is van nagyon rászorulva.

Az a leglényegesebb,hogy ne legyél őszinte, legyél pókerarc, soha senkinek ne mond el a szexuális pozíciódat, még a legjobbnak hitt barátodnak sem, mert mindneki kipofáz mindent, viccből haragból ,bizalmasan tovább satöbbi, aztán csak beégsz, mert ma már ez kínos, ez a világrend! Menj gyakorolni fizetőshöz, aztán fogj neki a rendes lányoknak, mert különben marhára arcra fogsz zuhanni, és az lehet hogy árnyékot vet az egész további nemi életedre is, a nők rettentően tönkre tudják vágni lelkileg a fickókat hidd csak el! Az a duma ,hogy nem kell a nőktől félni kamu, nagyon is megalapozott ilyen szinten, ahogy az előbb írtam. Rengeteg a féreg, a rohadt alma a kosárban vigyázz!

2012. szept. 25. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
10%

Ha nem volt még semmilyen párkapcsolata és már több mint 24-25 éves, azért az már számomra érdekes, de nem cinkes..szexuális kapcsolatnál is ugyanezt az életkort mondanám.

20l

2012. okt. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 A kérdező kommentje:

Hát, 27 éves koromig nem volt szex, párkapcsolat pedig egyáltalán nem volt.

Szóval akkor te inkább elkerülnél egy ilyen férfit, gondolom...

2012. okt. 7. 11:04
 18/78 anonim ***** válasza:
37%

Ha 27 éves korodig nem volt semmi, inkább a "szoftverrel" van gond, nem annyira a külsőddel.

Egészséges libidójú, tesztoszteronszintű, autonóm férfi erre az életkorra már így vagy úgy, de el akarja veszíteni szüzességét, ha mással nem, valamilyen alsóbbrendű életformával (kövér nővel vagy prostituálttal, ha nincs jobb). Szóval :

1. valószínű, hogy rosszabbul nézel ki az átlagnál, különben már összejött volna, vagy letepert volna egy kövér nő, akkor is, ha nem kezdeményezel

2. ha mégse nézel ki rosszul, nagyon gátlásos és különc lehetsz, amiért nem kezdeményezel, vagy nem próbálsz fel valami könnyen kapható nőt, akár pénzért is, max. a kíváncsiság kedvéért.


26F

2012. okt. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy szex már volt, csak 27 évig nem. Mármint 27 évesen veszítettem el, annyi vagyok most is egyébként.

Igen, a szoftverrel van gond. Nagyon gátlásos, különc vagyok, és ezzel nem tudok mit kezdeni. Évekig próbáltam rászánni magam a prostira is, de nem mertem elmenni. Régen mindig kiközösítettek és megnyomorítottak lelkileg, és hát ilyen maradt a "szoftver" sajna. Végül "felszedett" egy csaj neten keresztül, és minden bátorságomat összeszedve találkoztam vele. Nagyon féltem így is, de nem tudtam megengedni magamnak, hogy ne éljek a lehetőséggel. Furcsa módon nem egy kövér bányarém szedett fel végül, hanem egy teljesen normális, szép lány. De nem járok vele, csak találkozgatunk. Neki véletlenül pont bejön, hogy ilyen fura meg abszolút kezdő vagyok ennyi évesen. Az első csókom is vele volt életemben, az első randim is, minden.

Csak azért kérdeztem, hogy ebben az életkorban gáz-e kezdőnek lenni, hogy ha esetleg már mernék ismerkedni, akkor mondjam el őszintén, vagy inkább titkoljam ezt a sötét foltot az életemben, ha egyáltalán el lehet ezt titkolni.

2012. okt. 7. 14:36
 20/78 anonim ***** válasza:
Én 22ig vártam, tök tudatosan, és nem bántam meg. Neki is azt mondtam, hogy nem sikerült olyan lánnyal szóba elegyednem, akit szívesen neveznék legalább normálisnak. Általában ezzel bármelyik lány egyet tud érteni, még akkor is, ha igazán nem normális! :) sőt...
2012. okt. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!