Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meddig bírjam még 33 évesen,...

Meddig bírjam még 33 évesen, mert szűz vagyok még?

Figyelt kérdés

Hülyén tettem fel a kérdést, de nem tudtam hirtelen másképpen.

Nem tudom hogyan kezdjek hozzá.

Szóval 33 éves fiú vagyok és szűz vagyok még és nem is tudom hogy jutottam idáig ehhez az állapothoz.

Tényleg fogalmam sincs esküszöm, de lehet nem vagyok normális ezen a téren.

Nem vagyok valami jóképű, de nem is vagyok filmsztár és olyan átlagos, de szerintem bennem van a hiba, illetve bennem hát, ugyan kiben másban.

Nem tudok kapcsolatot teremteni, illetve nehezen és bár voltak kapcsolataim, de semmi több nem történt mert barom vagyok. Ennyi.

Egyszerűen nem tudom megtenni és kész. Kísérleteztem prostival is már, de ugy értem nem az utcán szedtem fel, hanem "jó módú" lányt, akik a lakásukban fogadják a kuncsaftokat.

Már talán négyszer voltam ilyen szánalmas helyzetben, mert tudom hogy az, de nem tudtam meg tenni és igazából kézfogástól több nem történt, mert nem is tudom, valahogyan szorongok és szégyenkezek vagy nem tudom már mi a bajom, de lehet beteg vagyok belül.

Már annyira szeretnék túllenni ezen a dolgon, hogy az nem igaz már és nem és nem és nem megy a francba is az egésszel.:S

Másnak olyan könnyü és 20 perc alatt letudja, vagy nézem a szerelmeseket, hogy nekik milyen természetes és nekem meg xar az egész mert szerencsétlen vagyok és kész.

Most nem akarom sajnáltatni magamat, de szeretném meg tudni, hogy ti hogy látjátok ezt a "betegségemet" mert nem tudom kitől megkérdezni, illetve elszaladnék világgá, ha erről beszélnék valakinek.

Szerintetek mi a megoldás? Legyek szerzetes? Vagy mi a xart csinbáljak már??

Ne jöjjetetek azzal, hogy majd lesz igaz szerelem meg minden és addig várjak.

Ugyan már. És az mikor lesz nekem?? Még az öregotthonban sem!

Bocs hogy kicsit felindult lettem.


2012. aug. 25. 17:34
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Na az jó ötlet, ha valaki megerőszakolna, már mint lány és mert akkor már nem tudok visszalépni és túlennék ezen.:)

De komolyra fordítva, amúgy tényleg igazatok van, hogy a múltban élek és értem én, de egyszerüen nem tudok előre lépni, illetve tudok csak mindig visszalépek az utolsó pillanatba.

Tegnap késő este megálltam a városban egy prosti mellett a vasútállomás mögötti utcában, de persze csak véletlenül mert nem határoztam el semmit se és csak kiváncsiság miatt álltam meg, de éppen csak ki tudtam nyögni hogy mit akarok, na nem mintha nem gondolta volna.

Elmondta részleteket, de igazából nem is figyeltem rá amit mond, mert kezdtem verejtékezni és elgyengülni az egésztől és inkább elköszöntem tőle és talán jobb neki is hogy nem bajlódik velem egy ilyen szerencsétlennel.

Lehet inkább feladom és lesz ami lesz majd csak valamikor 20-30 év múlva vagy sosem.

Köszi a hozzászólásokat.:)

2012. aug. 26. 18:31
 22/28 anonim ***** válasza:

Én ugyanabba a cipőbe vagyok mint te csak 30 évesen. Én a női oldaltól csak bántásokat támadásokat és lealázásokat kaptam. Te fogod vinni valamire de én már nem.


Sok sikert és boldog életet kívánok Neked a jövőben!

2012. aug. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
A prostiknál azért gondolod meg magad, mert eszedbe jut, hogy mégse egy prostival akarod elveszíteni, vagy ez a "gátlás" barátnő esetén is fennállna?
2012. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Bandi bácsi válasza:
Bátorítanálak a prostival való "szűztelenítésre" Gondolj bele, ő profi, lehet, hogy már több fiút/férfit átsegített ezen az "akadályon" akik azóta boldog, kiegyensúlyozott családapák, (vagy nőcsábászok). Te korrektül megfizeted a szolgáltatását/bajlódását veled és némi bevételhez is juttatod őt... Legközelebb szedd össze magad!
2012. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Már feladtam és nem kísérletezek tovább és ami jön az jön majd, csak ki tudja hány 10 év múlva.:P
2012. szept. 2. 20:15
 26/28 anonim válasza:

33 éves vagyok és még szűz.

Nagyon örülök neki hogy az vagyok.

Nem is fogom soha elkészítési mert nem is akarom.

ápr. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
*elveszíteni
ápr. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Nem is értem mindek idegesketek én is 33 éves vagyok és nem is akarom elveszíteni.
ápr. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!