Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meddig bírjam még 33 évesen,...

Meddig bírjam még 33 évesen, mert szűz vagyok még?

Figyelt kérdés

Hülyén tettem fel a kérdést, de nem tudtam hirtelen másképpen.

Nem tudom hogyan kezdjek hozzá.

Szóval 33 éves fiú vagyok és szűz vagyok még és nem is tudom hogy jutottam idáig ehhez az állapothoz.

Tényleg fogalmam sincs esküszöm, de lehet nem vagyok normális ezen a téren.

Nem vagyok valami jóképű, de nem is vagyok filmsztár és olyan átlagos, de szerintem bennem van a hiba, illetve bennem hát, ugyan kiben másban.

Nem tudok kapcsolatot teremteni, illetve nehezen és bár voltak kapcsolataim, de semmi több nem történt mert barom vagyok. Ennyi.

Egyszerűen nem tudom megtenni és kész. Kísérleteztem prostival is már, de ugy értem nem az utcán szedtem fel, hanem "jó módú" lányt, akik a lakásukban fogadják a kuncsaftokat.

Már talán négyszer voltam ilyen szánalmas helyzetben, mert tudom hogy az, de nem tudtam meg tenni és igazából kézfogástól több nem történt, mert nem is tudom, valahogyan szorongok és szégyenkezek vagy nem tudom már mi a bajom, de lehet beteg vagyok belül.

Már annyira szeretnék túllenni ezen a dolgon, hogy az nem igaz már és nem és nem és nem megy a francba is az egésszel.:S

Másnak olyan könnyü és 20 perc alatt letudja, vagy nézem a szerelmeseket, hogy nekik milyen természetes és nekem meg xar az egész mert szerencsétlen vagyok és kész.

Most nem akarom sajnáltatni magamat, de szeretném meg tudni, hogy ti hogy látjátok ezt a "betegségemet" mert nem tudom kitől megkérdezni, illetve elszaladnék világgá, ha erről beszélnék valakinek.

Szerintetek mi a megoldás? Legyek szerzetes? Vagy mi a xart csinbáljak már??

Ne jöjjetetek azzal, hogy majd lesz igaz szerelem meg minden és addig várjak.

Ugyan már. És az mikor lesz nekem?? Még az öregotthonban sem!

Bocs hogy kicsit felindult lettem.


2012. aug. 25. 17:34
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Nekem ez nem ilyen egyszerű és nem megyen.

Hagyom a francba az egészet és nem fogok foglalkozni ezzel és csak teljenek az évek.

2012. aug. 25. 18:12
 12/28 anonim válasza:

Kérlek,ne idegesíts!

A végén,megerőszakollak. :D

Ne sopánkodj!

2012. aug. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
A problémád az, hogy a múlton, az elbaszott éveken agyalsz, és ezen nem tudsz túllépni. Én elhiszem, hogy nehéz, én is most éltem át paradigma váltást, és rájöttem, hogy minden csak akarat, és hit kérdése, azzá válsz aminek gondolod magad, ha arra gondolsz, hogy örökre szűz maradsz, akkor az is maradsz, ha arra, hogy fel szedsz egy csajt a héten, ha beleszakadsz is, akkor össze is szedsz egyet. Még fiatal vagy, ne rágódj a múltadon, lépj túl, edz, próbálkozz, ismerkedj, hitesd el magaddal, hogy meg tudod csinálni, és akkor meg is fogod tudni. Hiszen miért maradnál szűz? 33 éves vagy, mások is szednek össze ilyen idősen nőket, pedig az egyetlen különbség köztük, és te közted az, hogy te a múltad rabja vagy, felejts el a múltat, mert az húz vissza.
2012. aug. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Nem szégyen!:)

ha téged más boldoggá tesz, akkor élj úgy ahogy szeretnél, vagy írj nekem :)

2012. aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, nem te vagy az első ilyen ember a Földön, és nem is te leszel az utolsó. Nem mindenkinek lesz családja élete során. Ez amolyan természetes szelekció. Csak mivel itt a társadalom nem olyan vad, mint az állatoknál, ezért nem vet ki magából, hogy éhen halj, vagy megegyenek egyedül az erdő szélén. Illetve, a társadalom hasznos tagja tudsz lenni, így is.


Ha ez annyira zavar, akkor prostizz, mert szerintem akinek normális úton eddig nem jött össze, annak nem is fog. Szomorú és igazságtalan dolog, de az élet nem habostorta.

2012. aug. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Fejedben van a baj, valami oka van hogy nem kefélsz senkit! Ha barátnő nincs betudható annak hogy gyenge jelem vagy,esetleg csúnya! De ha k.rvához se jársz félsz hogy kinevet mert ügyetlen leszel vagy kicsi a farkad és rejtegeted!
2012. aug. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

"Neked még van testi értéked is! Amit Ők,meg

szó szerint el.asztak."


:DDDDDD

jah...


am csak túlspilázod. ha lány lennél még megérteném, de ffiként nem bonyolult elérni az orgazmust. ha meg prostizol gondolj arra h te fizetsz érte és ne érdekeljen, hogy mit gondol ő. szerintem..

2012. aug. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Regisztrálj egy társkeresőn és írj levelet vagy 50 lánynak, előbb-utóbb hátha összejön, a tétlenségnél biztos jobb. Amúgy másoknak is sok a kudarc csak a "menő" fiúk 1 hét alatt kezdeményeznek annyit , mint a "kevésbe menők" egy félév alatt. Így nekik hamarabb összejön és nem élik meg akkora kudarcként a visszautasítást.
2012. aug. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Amit leírtak a múltadon kell tovább lépni. sajnos én is a múltam rabja vagyok és fogva tart. Engedd el a múltat és ne félj a visszautasítástól, menj el ismerkedni vagy a Te korosztályod már simán tud ismerkedni társkeresőn is. Ne add fel! :)
2012. aug. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Béca ***** válasza:
Szerintem ez nem függ életkortól. A sok film és a média egyfolytában a szexről szól, ezért nem csoda, hogy sokan lenézik azokat az embereket akik "akár" 14 évesen sem vesztették el a szüzességüket. Csak türelem és biztos fogsz találni valakit. Lehet, hogy akkor amikor nem is fogsz rá számítani.
2012. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!