Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Méég szűz vagyok és túl hamar...

Méég szűz vagyok és túl hamar elmegyek kb 1 perc alatt . Hogyan tudnám megoldani azt hogy több ideig bírjam?

Figyelt kérdés
Ráadásul eléggé kisméretű a péniszem csupán 14 cm és vékony ezek miatt teljes mértékben félek a sextől . de nagyon szeretnéém de azt sem tudom hogy a partnerem élvezné e :/
2009. márc. 28. 15:07
 1/9 anonim válasza:
de hany eves vagy?
2009. márc. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Azt mondják "nem a méret a lényeg,a fő hogy játékos legyen"
2009. márc. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem az normális hogy hamarabb elmész ha még nem élsz rendszeresen nemi életet.Idővel bírni fogod hosszabb ideig hogy ne menj el korán.
2009. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok
2009. márc. 28. 15:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj!A barátom pénisze 16 cm,és isteni vele a szex,pedig ő is az átlag kategóriát érinti...a 14 centivel is lehet jó a szex,ha jól használod.Emiatt ne legyenek aggodalmaid!Azt,hogy hogyan tudod meghosszabitani az időt,azt nem tudom,ird be googléba,biztos kiad valamit!
2009. márc. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy túl hamar elmész, ha még szűz vagy? Vagy úgy gondolod, hogy maszturbálás során? Akkor talán nem ártana először is az "egyedülléteket" elnyújtani, és akkor több esélyed van, hogy partnerrel nem sülsz (f)el.
2009. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Heló én is 16 vok,nekem is 14 cm,sőt valamivel nekem még rosszab is a helyzet.Génhiba miatt a 14cm-ből 12-11 cm használható,mert (bár nem vagyok kövér) a péniszem körül sok a zsír és ez miatt kisebb.Szóval neked még jó is.

Amúgy régen én is hamar el mentem,mostanra már 10-15percig is birom.Az eggyik amit tehetsz a gyors elmenés ellen az,h a vizelés közben elzárod 10mp-re a záróizmot,utána elereszted és ez ismételgeted.

Nomeg amikor érzed,h elmész akkor abba hagyod fél percre és így folytatod.Aztán később már rövidítheted 20mp-re és így tovább,míg már elég lessz pár mp és akár 1 órára is elhúzhatod így.

Sok sikert!

16/F

2009. márc. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
vedd lazán mer ha parázol azt megérzi a lány és onnantol ellesz cseszve az egész
2009. ápr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 lumyka válasza:
hát márpedig van egy mod hogy a pasi megtanulya kontrolálni hogy mikor élvezzen,sok gyakorlat és sikerül,a pasimnak megy,akkor élvez amikor akar,birja akár egéssz este élvezés nelkül,max leáll:)
2012. szept. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!